Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 43671, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '18.220.7.116')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза Оповідання

ГОЛОДОМОР. 31. Заперечники.

© Анатолій, 30-11-2016
ЗАПЕРЕЧНИКИ.
Чим більше ми цікавимося геноцидом народу України, тим більше ми дізнаємося про трагічні дні 32/33 років минулого століття. Жителі села нам розповідають, як вмирали їхні родичі, знайомі, сусіди навесні 33-го року. Нам розповідають про голодних людей, які втратили надію вижити в ті дні. Голодні люди ходили, як тіні. Час для них зупинився. Їм не підвладний був страх. Вони були доведені до божевілля. Голодні люди не давали звіту діям своїм рукам. У передсмертних агоніях, не усвідомлюючи своїх вчинків, відрізали частини тіла у померлих людей, і померлих маленьких дітей. Люди, що втратили контроль над своїми діями, скоювали злочини.
І тепер, коли український народ переніс на собі стільки принижень, випробувань і страждань під час голодомору, зустрічаються особи, які заперечують голодомор. Мало того, вони звинувачують українців у тому, що в смертях людей пі час голодомору винні самі українці.
Свідки, які вижили в ті часи, розповідають про голодомор українського населення в телекамери. Може і вони говорять не правду? Роберт Конквест був свідком голодомору. Він у своїй книзі «ЖНИВА СКОРБОТИ» описав багато випадків голодної смерті в жорстокі дні весни тридцять третього року. Йому також не треба вірити?
Панове, ви відмовляєтеся вірити в те, про що ми описуємо вище, і про що багато видань глаголют протягом останніх десятиліть. Вважаємо, ваші батьки не відчували у своєму житті голод. Вони не знали, чим пахне голодна смерть. Інакше, вони вас присвятили б у правдиві події голодної смерті.
Нігіліст, повір в істину! Зніми тягар з душі своєї. Той, хто позбавлений дару співчуття, жалю і логічного мислення, - той позбавлений дару мудрості. Та Бог їм суддя.

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)
кількість оцінок — 0
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.030424118041992 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати