СИН ЕРИНИ.
1933 рік, рік масового вимирання людей. По вулиці, на якій проживали мої батьки, проживала жінка зі своїм маленьким сином. Звали її Ерына. Ерына і її маленький син в будинку проживали одні. Так повелося з давніх часів, що кожен сільський житель, крім офіційного імені, має ще й інше, сільське ім'я. Ерыну ще називали Гитариха. До весни тридцять третього року її синові виповнилося 3 роки. В один з весняних голодних днів маленький син Ерыны пропав. Був вдома і раптом його не стало. Ерына шукала своє дитя у всіх кутах будинку: в саду, на городі, на вулиці. У пошуках дитини їй допомагали родичі і сусіди. Слідів зниклого хлопчика не знайшли.
По цій же вулиці, через кілька хат від Ерыны, жила сім'я. Жінка, що жила по сусідству, зайшла до цієї сім'ї в гості. В печі горів вогонь. Чавунець стояв біля вогню. Запах, що виходив з чавунця, насторожив жінку. До цих весняних днів тридцять третього року жителі села переїли всіх тварин, у тому числі котів і собак. Гостя побачила на підлозі краплі крові. Краплі крові тяглися по підлозі кімнати під ліжко. Жінка чула про зникнення сина Ерыны. Про виниклу підозру вона повідомила в сільраду. Працівники сільради прибули до будинку цієї сім'ї. Під ліжком вони знайшли корито, в якому було розрізано на частини маленьке тіло сина Ерыны.
Цю сім'ю і останки сина Ерыны відвезли в сільраду. Затриманих громадян закрили в сараї сільради разом з коритом і його вмістом. Жителі села, які спостерігали за цими людьми, розповідали, що затримані брали з корита шматки м'яса, і їли. Сім'ю канібалів співробітники органів правопорядку відвезли в районний відділ міліції. Цих людей ніхто ніколи в селі більше не бачив.
З великими переживаннями і душевним болем цю історію багато разів розповідала мені моя мама. Слухаючи і співпереживаючи події того часу ніяк не можна залишитися байдужим до насильства керівників держави, які призвели людей здійснювати такі божевільні вчинки.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design