Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2696
Творів: 51396
Рецензій: 95942

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 42329, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '44.220.181.180')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза аналітика

РЕАЛЬНИЙ СВІТ (ВСТУП)

© Турчин Євгеній, 23-02-2016

ВСТУП
10 листопада 1975 року ХХХ сесія Генеральної Асамблеї ООН ухвалила резолюцію 3379, яка визначила сіонізм як «форму расизму та расової дискримінації». Проте 16 грудня 1991 року це визначення було скасоване. Ця подія разом з міфом про Голокост зробила позиції сіоністів недоторканними для будь-якої критики. Кожен, хто наважується хоч щось висловити проти заяв чи дій євреїв вважається злочинцем, фашистом і те де.
Під міфом про Голокост я розумію брехню про нібито 6 млн. замордованих євреїв у часи ІІ Світової війни. Але підрахунки чисельності довоєнних популяцій євреїв в Європі співставлені з кількістю з кількістю єврейських біженців з Європи спростовують цю цифру. Крім  того, разом з євреями до жертв Голокосту зараховують також циган, гомосексуалістів, масонів, соціалістів, психічно хворих та інших «неповноцінних», знищуваних у концтаборах. Крім того не існує жодного списку знищених людей, відповідно, цифра 6 млн. взята зі стелі. Не враховуються у т.зв. офіційній статистиці також євреї, які при еміграції змінили ім’я та національність. Їх вважають жертвами Голокосту, хоча вони зараз (і їх нащадки) живуть у різних країнах світу. Стверджується також, що ЛИШЕ в Освенцимі жертвами Голокосту стали 4 млн. євреїв.
Добре, припустімо, що у комплексі Аушвіц-Біркенау справді знищено 4 млн. євреїв. Введений він в експлуатацію в кінці травня 1940року, працював на німців до січня 1945р. Згодом (до кінця 1949р.) використовувався за призначенням, але радянською владою (чого добру пропадати!). За різними даними в різні часи тут знищено від 9 до 1,1 млн. людей. Відкинемо їх, не всі ж серед них були євреями; звернімо увагу на число 4млн. євреїв (хоча є «відомості» про 6 млн.). Втім, є цифра і 73137 осіб, з яких євреї – 38031 (згідно з Вівіаном Бердом «Аушвіц – кінцевий рахунок»). Але нехай буде 4 млн. Ця цифра фігурувала у Нюрнберзьому процесі.
Аушвіц – комплекс таборів для військовополонених, концентраційних та трудових таборів. Місткість Аушвіца мінялася з часом від 13 до 20 тис. Натериторії Біркенау знаходилось 4 газові камери і 4 крематорії. В кожному з крематоріїв по 6 печей. Стверджується, що за добу в одному з них спалювалося до 350 тіл. Це 10500 за місяць, 126 тис. на рік. За цей же період в усіх чотирьох крематоріях можна було спалити 504 тис. людей. За весь час експлуатації від 1940 до січня 1945р. включно можна було спалити 2 млн. 310 тис. трупів. Це за умови безперервної і безперебійної роботи всіх крематоріїв і печей при повному завантаженні (стверджується, що у кожну піч закладалось по 2-3 тіла; погляньте на розмір печі і спробуйте запхати туди хоч двох і не припиняючи горіння). На спалення одного тіла потрібно 20 л бензину і дві години часу. Не рахуйте, з часом уже нестиковки. Ну ніяк його не вистачає, хоч ти по тридцять трупів вкидай у піч. До речі, на КОЖНЕ тіло потрібна певна кількість пального. Отже – 46200000 л. Виходить, німці витратили на спалювання трупів 46 млн. л або 46 тис. 200 тон бензину. Це при тому, що у Німеччини був гострий дефіцит палива і вся техніка була бензиновою. На передовій стояли танки (бо не було палива), не літали літаки (бо не було палива), які і в кращі часи заправляли тільки наполовину, не підвозилось справно продовольство, боєприпаси, запасні частини, війська, а у Аушвіці цього добра (бензину) – хоч залийся. Аушвіц – поза всякими пріоритетами!
А тепер припустімо, що так і було і, що спалено тільки євреїв 4 млн. чоловік. Це по 72 тис 727 осіб на місяць, по 2424 на день, по 606 на крематорій, по 101 на піч, по 4 на годину. Навіть запихаючи по 2-3 тіла (та хоч і по 4), неможливо встигнути спалити всіх і також неможливо цілодобово протягом майже п’яти років палити печі. Вони теж потребують обслуговування і ремонту (тим більше, що експлуатували їх, як бачимо, в хвіст і в гриву).
Якщо вас не переконує проста і недвозначна арифметика, я опускаю руки: тут вже нічого не вдієш. Весь міф про Голокост нічим іншим і не є, до того ж міф цей халтурно зляпаний на швидку руку.
Уявляю, як більшість з вас обурилась ще на перших реченнях і пішла геть, а автора затаврувала страшними словами. Але погляньмо правді у вічі: найвпливовіші люди у світі – Рокфеллери, Ротшильди, Вандербільди, Моргани – євреї. Можна сперечатися, але тим не менш, корені їхні прозирають для тих, хто їх розгляне. На різних рівнях світової влади під цією верхівкою є також євреї, британці, німці, татари, вірмени, румуни і т.д. Та, як би та не було, євреї – найбільш недоторканна частина людства. Як у Орвела: «Всі звірі рівні, але деякі – рівніші». Тому їм можна все.
Та я звертаю вашу увагу не на національність злодія, а на його безпринципність, брехливість і абсолютну байдужість до інших, майбутнє планети і людства, загублені потенціали й ідеї, все, що накопичувалось тисячі років – все це  - заради власного збагачення купки шулерів. Все це зосереджується в одних руках. А ще я намагаюся примусити вас мислити логічно, не поспішаючи брати на озброєння те, що вам кинуть зверху, бездумно проковтуючи явну брехню.
Я чудово усвідомлюю, що заганяю себе в «маргінали», але критерії оцінки факторів нашого життя мають бути чіткими і недвозначними, дії – точними, вчасними і необхідно інтенсивними. Україніст, поет, член Шин-Фейн, ірландець Шон Маклех (1.04.1915 р.н.) на моє питання, як він оцінює дії сучасної ІРА, відповів: «Стріляти треба, коли надійшов час стріляти, говорити слова треба, коли надійшов час слів. Робити все це невчасно означає губити слова, губити набої, губити своїх людей. Проте ми, ірландці, все робили невчасно…»
Я йому відповів: «Те ж і про нас».

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)

не сподобалось
сподобалось
дуже сподобалось



кількість оцінок — 1

 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039614200592041 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати