Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 39578, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '18.218.76.193')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза Жлобізм

МЄРСК

© Турчин Євгеній, 19-10-2014
Русалонька сиділа на камені, меланхолійно похиливши свою маленьку синьо-зелену голову і поглядаючи на темні хвилі, що накочувалися на кам’янистий берег. Світилися бронзою лише стегна і наполіровані туристами соски, оскільки серед туристів, і лише серед них, у більшості випадків, існують певні легенди, мовляв треба потерти носа, сльозинку чи той же сосок шматку каменю чи бронзи, загадати бажання і буде тобі щастя, гроші чи ще щось, що ти там забажаєш.
Пробитися до скульптури було неможливо, це було пов’язано із напливом азіатських туристів. Клацали об’єктиви, чувся сміх і вигуки різними мовами. Сонце ще не дуже високо підбилося, сліпили очі відблиски на воді. Купалися у променях крила білосніжних вітряків десь далеко у морі. Люди блукали серед гігантських вазонів з червоними квітами, мружилися від сонця, позуючи для фото. З русалонькою знімки виходили не надто гарні через те саме сонце. Верещали чайки ліворуч над пристанню.
– Што же, все сабіраємся і паєхалі дальше. Нам єщьонадамногапасматрєть, а врєміні, я так панімаю, у вас мало, вам єщьо на паром, правільна?
Поступово окремі людські краплинки злилися в кволенький потічок і потекли, оминаючи такі ж людські острівці, до одного із різнокольорових автобусів, які вишикувалися вздовж набережної.
– Січяс ми паєдєм к каралєвскайрізідєнциїАмалієнбьорг.
Автобус рушив, оминаючи інші, на південь.
– А пакаабратітєвніманіє на лєвуюсторану. Ви увідітєочєньінтєрєсниє скульптури, а катових я вам раскажупапожже. І ви сможетєпосмотрєть на ніхпабліже. Етаработаскульптара…
– О, шотазнакомає…
Один із туристів відволікся на праву сторону, можливо він просто переплутав ліво з право. З цього боку висилася сіра будівля з квадратним логотипом попід дахом. На блакитному тлі сяяла біла багатокутна чи то зірка, чи то сніжинка.
– Да, – примружилася екскурсовод, – еташтаб-квартіра, навєарнає, всєм вам ізвєснайагромнойтаргово-транспартнай кампанії «Мьоллєр-Мерскгроуп».
– МАЄРСК, – менторським тоном промовив турист з проблемами в орієнтації.
– Ну, пустьбудіт так, – погодилася екскурсовод. – А с лєвайстарани, каквідітє, праходіт конкурс фігур із піска.
Туристи захоплено зітхнули і притислися до скла вікон, захоплюючись піщаними замками, китами та іншими прекрасними людськими творіннями.

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)
кількість оцінок — 0
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044922113418579 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати