Ще змалечку нас привчають до людського погляду. З початку й до кінця життя під прицілом людського ока. Вправо чи вліво, крок вперед чи назад, так чи інакше, а люди все рівно наглядають звідусіль. З дитинства чуємо: помовч, не збовкни зайвого, не виказуй своїх почуттів, не виявляй емоцій... Роби, живи, думай, як інші, постійно оглядаючись. Бо довкола чатують правила людської думки, за недотримання яких кара — людський осуд.
Не ділися болем, не скаржся на долю, бо крім зловтіхи не отримаєш нічого. Сховай радощі, успіхи, перемоги якнайдалі від людської заздрості. Бо співчуття, підтримка, розуміння — лише камуфляж, під яким маскується звичайна людська цікавість до чужого сусідського життя. Тому просто грай якусь вдало підібрану роль з вигаданою історією та непідкупною легендою. Розводь голосіння, плачі, коли в душі смієшся; вдавай блаженну, коли тіло прагне розпусти, і навпаки — поводься нахабно, прямо, коли не почуваєш за собою провини. Збреши, бо правди все одно не зрозуміють. Прикинься надміру щасливим — най втратять пильність. Зрештою, дій відповідно до ситуації, головне — збий зі сліду.
Людський інтерес не має меж, він брутально втручається в інтимне, особисте, святе. Кохання, робота, чутки, плітки, втрати — то тільки теми для розмови, де хтось дуже хоче випитати, вивернути чиюсь душу, а інший не знає, куди подітися від натиску запитань. Бо відповіді на них ламають, душать, нищать...
Як легко ненароком поранити словом, і як приємно навмисне наплювати в душу. Люди — мов ті хірурги, завжди готові прооперувати твоє життя. Проте через невмілість чи власне недбальство можуть і зарізати на лікарняному столі. Їхній наркоз повертає до холодної реальності, а скальпель лишає незагоєні рани. І хоч свідомість не вбити, рубці нагадують про біль.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design