Чи має право на страх той хто є взірцем для решти? Той накому тримається їх воля до боротьби? Той хто стоїть між ними та відчаєм? В останній момент встиг зробити півкроку замість повного і клинок ковзнув розпеченим лезом в кількох сантиметрах від шолому. Розвернутися. Видих. Пальці перебігли по щаблині гарди і плазмовий Рейтшверт увійшов у горло ворога по саму вензелясту чашку. Ще один обер і крок вперед уходячи від удару.
Відповідь проста – ні.
А взагалі він боявся Смерті? Дурне запитання для чоловіка який з восьми років тримає в руках зборю. Звісно ні. Він поважав цю Панну, і не образив би її таким бридким почуттям як страх. Бо страх заважає думати і веде до помилок, саме до таких яка позбавила чергового нападника руки і шматку обличчя. А ворога? Ворога він не боявся з десяти коли на хлопчика озброєного ножем граф звелів спустити собак. Давши простий вибір: життя чи страх перед ворогом. І віконт не розчарував свого батька заробивши тоді перший бойовий шрам.
Але всежтаки юнак боявся. Він боявся виявитися не гідним свого титулу та положення. Шляхтич. За роки виховання це розчинилося в його розжареній адреналіном крові. Вгризлося в важкі від утоми м’язи, вросло в стогнучі кістки, сплелося з натягнутим нервами, оповило палаючі легені. Обладунок вже відмовлявся вводити стимулятори, а віконту кожен наступний крок давався все важче і важче. Не рятувала і підсилююча система екзоскелету. Кожен новий ковток повітря приносив біль і огидне бажання припинити агонію. Все важче було піднімати руку для удару, все складніше знаходити слабини в обороні ворогів та уходити з під ударів.
Страшний копеш обрушився з гори, та лицар спокійно злив удар по клинку. Крок навхрест, пів оберту. Менйотар. І розпечене плазмове лезо, розколошкало голову разом з шоломом.
Віконт посміхнувся згадавши погляд тридцятирічного капітана коли той почув від сімнадцяти річного хлопця: “Я закрию пролам, а вони тут пордовжуйте стріляти”. Ці новоприєднанці певно думали, що щляхетна динина прийхала на війну подивитись. Ну то нічого звикнуть до того як зустрічають смерть справжні імперці. А покищо, хай там як важко, він має стоят і продовжувати бій. Надихаючи своїх бійців протистояти ворогу, що переважає їх чисельністю, але не духом. І доки в людей є взірець цього факту вони будуть триматися.
Димний слід сполохав небо. Жахнув вибух і вогняна квітка розкрилася на гордих грудях бункеру, але за мить лазерна гармата важко дихнула у відповідь, а слід за нею знову засичали лазери десантників. Перепочинок закінчився. Оцінивши диспозицію віконт крутнув зап’ястками скидаючи утому і вистави вперед руку з дагою, запрошуючи Поважну Панну продовжувати їх танок. Корпус назад, руку вниз. Все тіло вперед, і черговий ворог наче сам наштрикнувся на розпечене лезо.
Він не має права боятися. Він зобов’язаний це робити. Як зобов’язаний вмілий вершник тримати в покорі свого коня, відчуваючи кожен його рух, кожне бажання. Спалахнула сигнальна звісточка на тактичному дисплеї, погоджуючись з таким простим висновком та дякуючи за рішучість і витримку. Небо знову розрізали димні леза ракет, і хвиля наступаючого ворога перетворилася на палаюче море. Та відпочивати було рано. Крок під лезо. Оберт і жало даги легко входить у незахищену обладунком пахву. Ще вдосталь ворогів, і немає нічого ганебнішого як здатися за пів кроку від фінішу.
----
Копеш – давньоєгипетськиї мечь з лезом у вигляді серпа.
Рейтшверт – важкий палаш з шпажною гардою використовувася переважно рейтарами.
Дага – фехтувальний кинжал, що використовується як пара до шпаги чи рапіри.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design