Друзі, ми нарешті звітуємо. На конкурс надійшло 66 оповідань. Здається, це абсолютний рекорд для Г@Ку. Саме тому ми так довго підводили підсумки.
Одразу хочемо зауважити, що прочитати таку кількість творів і написати на них рецензії - справа нелегка, а отже якщо хтось захоче організувати щось подібне, хай начувається. Нам легше - вийшло по 33 на брата, тому, мабуть, і впоралися.
Хочеться відзначити неймовірну фантазію конкурсантів у потрактуванні завдання - ви здивували нас і, певно, самих себе. Манекени, Роботи, горобці, елементарні частки поруч із людьми стали героями творів різних жанрів - казок, фантастики, мелодрам, трилерів, гумору тощо. Ще раз переконалися у тому, що ГАК - це еліта сучасної молодої літератури.
Ми намагалися бути уважними до кожного оповідання, проте уникнути непорозумінь все одно не вдалося. Тому просимо нас пробачити усіх, хто відчув дискомфорт від участі у конкурсі. Усіх, кому здалося, що ми до них необ'єктивні. На жаль, люди взагалі не можуть бути об'єктивними, а в літературі й поготів. Саме тому результати конкурсу - це наша особиста думка, і не більше. Можливо, найкраще оповідання ми не змогли розшифрувати і відчути.
Окремо хочеться сказати про тему близнюків. Звісно, вона виглядала звабливо, враховуючи те, що організаторами конкурсу є ми. Проте ця позірна звабливість призвела до появи великої кількості творів, написаних тільки і виключно для того, щоб повправлятися у цьому питанні. Шановні автори таких оповідань! Справа в тому, що ми у цій темі дуже давно :):) Ми знаємо усі варіанти жартів, анекдотів та приколів, які існують. Більше за те - ви ще не вигадали жарт, а ми його вже кілька разів чули. Але зваба зіграла з вами поганий жарт - мало того, що подібне потрактування виявилося не оригінальним, так ще й воно завадило вам попрацювати над оповіданням, щоб воно не стало просто формальним чи жартівливим. Отже бійтеся банальностей - вони підступні.
Ну і нарешті переходимо до оголошення результатів.
Спочатку про СПЕЦІАЛЬНУ ВІДЗНАКУ - ми вирішили, що проза у вірші (чи то вірш у прозі) Михайла Карпового заслуговує на окрему нагороду. Цей блискучий зразок лабораторної роботи навряд чи зможе бути надрукований у літературному журналі - на превеликий жаль (не через нашу позицію, а через позицію журналів), проте він заслуговує на велику увагу читачів. Тому ми оголошуємо
ВОЛОДАРЕМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗУ став Михайло Карповий !
Оплески!
Ну а виявити одного переможця з такої кількості чудових творів нам не вдалося. Може, це і правильно - нас же двоє, тож і переможців буде двоє.
Отже у нашому конкурсі ЛАБОРАТОРНА РОБОТА перемогли: NATALKA D з оповіданням СНІЖИНКА Галина Михайловська НАВЕСТИ ЛАД У ВСЕСВІТІ
ФАНФАРИ!
Усі троє переможців отримують від нас книжку "КОБЗАР 2000. Нові розділи". Ми напишемо вам сьогодні-завтра на мейл і ви повідомите, куди її надіслати. Звісно, Вінниця і Харків отримають раніше - бо до Білефельду наша пошта шле дуже довго, тому панові Михайлу доведеться почекати.
Зауваження: ми оцінювали тільки перший поданий варіант. Пробачте, що не стали вивчати виправлені - це затягнуло б конкурс до турецької Пасхи, а вона ще дуже нескоро.
Окремо хочеться звернутися до тих, хто поклав свої оповідання, які не мають відношення до теми: пробачте, що не стали їх розбирати, адже у першу чергу займалися конкурсантами. І це справедливо.
Дякуємо усім за цікавий конкурс і бажаємо не зупинятися у творчості, адже тут межі не існує. Пишіть, читайте, рецензуйте - саме для цього й існує ГАК.
Щиро ваші
Брати Капранови
P.S. Надибали у коментах до конкурсу на запитання - чи ми не образилися на якийсь твір. Друзі, ми не ображаємося на твори - якби ображалися, хіба б створили б Г@К та підтримували його стільки часу?
Брати
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design