Manifesto,
що найупослідженішими жанрами на (прозовому) ГАКу є конструктор і фентезі.
Postulata:
І. Під фентезі я розумію твір, де є дракони, рицарі, чаклуни et cetera
ІІ. Під конструктором я розумію твір, що його пишуть різні автори
Desideratum,
моїм є – дати гідний респонс усім фентезіненависникам і конструкторофобам: створити симбіосіс цих жанрів, до чого і закликаю інших небайдужих до цієї справи за умови: жодних умов!
Почнімо з того, що рицар Лотульф не є головним героєм цієї історії. Не є він і другорядним. Лотульф – звичайний рицар, що у неслушний час опинився у неслушному місці. Його призначення – доїхати на своєму білому коні до печери дракона і промовити монолог штибу:
“Чому саме я нахопився на таке лихо? Чи ж про це мріяв я, коли йшов звільняти преслічну Розамунду від лап зажерливого дракона? Чи ж не пильно дотримувався я Кодексу Рицарського (Лотульф дістає з торби книжку, схожу на молитовник, і вказує на неї) у тому місці, де ходить про домовленість із драконами (Лотульф відкашлюється і, знайшовши потрібну закладку, читає): ‘…а якщо який-кольвек з них, драконів, порушуватиме порядок у людських володіннях, то відсилається до означеного дракона уповноважений рицар-інспектор, якому сей дракон повинен повернути принцесу (якщо була викрадена) і присягнутися, що протягом ста років не прилітатиме в цю місцевість’? Ніколи за ціле життя не проливши жодної краплі крови дракона, невже я буду звинувачений у навмисному вбивстві? Чому?” (Лотульф скрушно дивиться на брунатно-зелену тушу дракона, з під якої видніє напіврозчавлений труп принцеси.)
Виконавши свою місію ознайомлення читача з вищевикладеною подією, Лотульф, здається, вже може повернутися на своєму білому коні у село (слово “королівство” якось не дуже пасує стероризованій покійним драконом території, хоча вона й має, за давнім звичаєм, свого короля), проте, щоби не перетворювати цю історію на якийсь, боронь Боже, детектив, потрібен, ще один, правду кажучи, зовсім зайвий персонаж, якого, обіцяю, ми позбудемося в цьому ж розділі. Отже:
“Кра-кра. Я все бачив. Драхе Флюґелем за Шпіц Баума зачепився і впав. Але я всім Драхен розповім, що це ти його вбив. А коли тебе повісять, я твоїми Ауґен ласуватиму, Ріттере!”
Засмучений Лотульф влучним кидком каменя збиває балакучого крука з галузки і знову занурюється у невеселі думки по дорозі в село. Без сумніву, тут його можна і залишити, адже ми вже знаємо, як стався прикрий інцидент, а от для з’ясування, чи стане він приводом для війни між людьми та драконами, нам потрібні наступні розділи.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design