Власне ідеї і пропозиції щодо покращення його роботи. Щоб почув не тільки редактор.
Отже, на мою суб'єктивну думку:
1. Біля кожного твору повинен стояти лічильник переглядів.
2. Птичку "рекомендувати іншим" краще замінити на оцінку балами, можна підкріплених словами.
3.Все це повинно працювати виключно з унікальним комп'ютером один раз. Бо от не буду казати Хто якось вирішив скористатися птичкою на власному творі, який тут же піднявся у рейтингу. "Ги-ги..." - подумав тоді не скажу Хто, після чого на рубрику "радимо почитати" ( а особливо, коли деякі твори скачуть там з якимись незбагненними амплітудами) став дивитися з зовсім іншого відтінку ніжністю.
4. В зв'язку з тим, що сайт уже буквально переповнений пустопорожніми (чи хтось так не вважає?) текстами деяких маніакально спраглих до писання осіб необхідно продумати способи їх вгамування. Перше, що спадає на думку - ввести рейтинг не тільки творів, а й авторів. Якщо виводити його шляхом знаходження середнього балу, (наприклад, сума балів ділена на кількість творів) то в автора з'явиться стимул не засмічувати сайт текстами, над якими він, скажімо, недопрацював. Впевнений, що полови стане менше і місцеві Андруховичі більш відповідально ставитимуться до публікації тут сторінок своїх щоденних записок.
5. На сайті напевне має бути форум. Можна здогадуватися з яких мотивів господарі його не запроваджували, але особисто я ніяк не можу второпати, що ж тоді малося на увазі, коли вони декларували сайт як "місце, де Ви зможете поспілкуватися про літературу, знайти нових друзів та познайомитися з колегами." (див. Про нас)
6. Господарів має бути більше. Не кількісно, а якісно. Коли заклик редактора не міняється впродовж тижнів, складається враження, ніби сайт глохне і став не потрібний навіть господарям, у яких теж закінчилась фантазія.
Пропоную починати кожен понеділок з нової тези редактора. Зрештою є ж достатньо активні автори... Ніж висмоктувати з пальця тексти для себе улюблених, хай би робили це для громади.
7. Будь яка творча людина загинається без стимулу. На мою думку конкурси, які фігурували на сайті, хоч і були дуже доречні, але, водночас, і надто вузькотематичні. Що поетам-лірикам до цього футболу? Чи авторам, які пишуть про любов - до фантастики? Мені здається, що номінації можуть бути тонким стимулюючим інструментом в руках господарів.
"Кращий лірик листопада", чи, наприклад, "по-весняному найплодовитіший автор весни 2006"... Ніби й повна фігня, з одного боку, але ж з іншого...
8. Якщо не помиляюся, у правому нижньому кутку з'являються лише свіжі рецензії, але не з'являються свіжі на них відповіді. Це надзвичайно не зручно. Якщо у автора з десяток творів, на кожен з яких є по дві рецензії, на кожну з яких потенційно може з'явитися відгук, то... то й так ясно що я маю на увазі.
А найкраще було би організувати механізм пересилки рецензій з відгуками на скриньки.
9. Непогано було би зробити доступною систематизацію не тільки по авторам, а й по жанрам. Це цілком логічно, що людина, яка зайшла почитати, наприклад, бойовики, повинна знаходити їх однією кнопкою, а не розгрібаючи завали аматорських текстів. Те ж саме і щодо рецензій. Вони викладені по датам, а хотілось би і по авторам, з М.Гоголем включно. Бо крім Жанни практично нема в кого вчитися їх писати : ))
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design