Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 14896, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '3.139.108.99')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза Нарис

Портретний нарис

© Юлія, 05-04-2009
Портретний нарис
Філолог – це людина, яка опанувала сукупність наук, що вивчають мову й літературу якогось певного народу. Вона – український філолог, майстер своєї справи. Вона приходить на роботу, а ми вчитися. Колись ми теж будем приходити на роботу, як вона, і вчити. Але на даному етапі свого життя ми -  студентки тож приходимо до університету вчитися. Наш український мовно – літературний факультет ім..Г.Ф.Квітки – Основ’яненка це цілий світ. Кафедри – наче полюси, кожна аудиторія нагадує країну
(наприклад 215А – це Україна), а кожного викладача нашого факультету в моєму уявленні можна порівняти з явищем природи. Наприклад: перша літня блискавка – Промська Антоніна Анатоліївна, теплий весінній вітер – Погорєлова Наталія Іванівна, теплий літній дощ – Варєнікова Олена Володимирівна, місячне зоряне небо – Тимченко Ірина Вікторівна, травнева гроза – Крємльова Олена Ігорівна. Є ще багато викладачів на факультеті і кожну з них можна порівняти з одним із найяскравіших проявів природи. Вона ж, особливо, коли входить до аудиторії – весняний сонячний промінь. Кожна з нас потай мріє володіти хоча б однією рисою її характеру, темпераменту. Хоча б чимось бути схожою на неї. На лекціях Вона обережно і ненав’язливо доводить до нашого вуха інформацію про свою дисципліну. А наші вуха сприймають і вона (інформація)  обережно осідає в наших головах. Цікаво поданий Нею матеріал породжує думки, ідеї, дії. Вона не найкраща – вона – особлива. Особливо в ній все, від зовнішнього до внутрішнього світу. Вона живе і працює за теоремою, яку вивела і довела сама. Цими якостями вона мені і подобається.
Вона вразила мене не з першого погляду, мабуть тому що я не довіряю людям. Їй в достатній мірі приналежні: тактовність, толерантність, доброзичливість, конкретність. В її діях та вчинках простежується відвертість.  Вона живе кожним автором з будь – якого століття. Сьогодні вона розповідає про романтиків, а завтра – про реалістів. А пару перед нашою лекцією може і про античність, або про епоху середньовіччя. Франція, Англія, Італія, Рим, Греція – разом з нею ми подорожуємо навколо світу в просторі і часі. А дисципліна, яку вона в нас викладає називається зарубіжна література.
Ви здогадалися про кого йшла мова в попередніх чотирьох абзацах. Вона – весінній сонячний промінь – Яковлєва Антоніна Миколаївна. Не з чим іншим, в моїй уяві, вона і не може зрівнятись.  

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)
кількість оцінок — 0

Рецензії на цей твір

Я б розповів Вам про журналістику

На цю рецензію користувачі залишили 2 відгуків
© Богдан Коломійчук, 07-04-2009
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.036993980407715 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати