Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 13099, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '3.138.69.39')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза кінорецензія

Як пташка на харч

© Костенко Олександр, 12-12-2008
«Домовий» за слов’янської міфологією  - дух безкрилий, безтілесий та безрогий, мешкає у кожному будинку в кожній сім’ї. Ось таке от значення цього слова я розкопав у інтернеті.
Та ось у режисера Карена Оганесяна «домовий» має зовсім інше формулювання. «Домовий» - найманий вбивця в реальному житті та на сторінках автора детективів Антона Праченко.
Письменник переживає творчу кризу, постійно п’є, свариться зі своєю дівчиною та інколи відвідує малолітнього сина у психічній лікарні.
  «Домовий» на очах у Антона скоює подвійне вбивство. Кіллер стає для нього такою собі музою і допомагає автору у написанні наступної книги, розповідаючи історії з власного досвіду. Та їх зв’язок стає все більш небезпечнішим.
  З кожним разом все більше починаю впевнюватись у таланті Хабенського, який цього разу виконав роль письменника,такого собі інтелегенти, що заблукав у власних думках і не може зрозуміти, що йому потрібно і чи потрібен йому хтось взагалі. Антон Праченко у виконанні Хабенського місцями інфантильний, місцями добрий і позитивний, а місцями нікчемний негідник.
  Володимир Машков справжній. Справжній кілер без емоцій і співчуття. Він чесний з самим собою та навколишнім світом, не дивлячись на вибрану ним професію. «Домовий» Машкова методичний, холоднокровний,  вбивця. Та чомусь з кожною наступною хвилиною фільма, починаеш все дужче його поважати цього харизматичний персонажа.
  В дуелі між найманим вбивцею та письменником загубилась Чулпан Хаматова(Віка), хоча і не стала зайвою, навіть навпаки її довірлива та злегка істерична  героїня, розкрила багатогранність образу Антона Праченко.
  Похмура картинка фільма, коли майже постійно льє дощ , музика у виконанні гурту Інсайт та грузинської співачки Ніно Катамадзе налаштовує на певний напружено-дипресивний настрій. Ні плакати не хочеться, бажаєш лише зрозуміти філософію та життєву позицію героїв. І з нетерпінням  дочекатись чим все закінчиться.
  

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)
кількість оцінок — 0

Рецензії на цей твір

[ Без назви ]

На цю рецензію користувачі залишили 1 відгуків
© Олег Derim, 13-12-2008
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044176816940308 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати