Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51629
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 13012, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '13.59.58.68')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза кінорецензія

Когось побити чи довести теорему?

© Костенко Олександр, 07-12-2008
Хіба може звичайний університетський прибиральник з бідного району Бостона, вирішувати надважкі математичні задачі та теореми? Хіба може прибиральник  бути знавцем історії, психології та органічної хімії? Так, звичайно може! І хто ж цей прибиральник? Це Віл Хантінг - ірландський забіяка та природжений геній.
Про Віла я почув вперше років шість тому, почув багато хорошого, тому хотів познайо митись з ним ближче. Та все не було нагоди, можливості, часу, інших відмовок. Але нещодавно доля влаштувала мені з ним зустріч і я не шкодував жодній хвилині.
  В одній з голівудських комедій була розіграна цікава сценка коли герой пояснював своєму товаришу, що не може вкласти дітей спати, той не поліз за словом у кишеню і пожартував:
- Постав їм якійсь фільм Гаса ван Сента.
Мені ці слова посміхнули, у світлі тих двох фільмів, що я мав змогу подивитись -  «Джеррі» та «Останні дні», справді снодійних стрічок.Третім таким фільмом міг стати «Розумник Віл Хантінг».
  Та ці десятки кілометрів плівки виявились  про мить в житті коли потрібно робити вибір. Діяти не інстинктивно, як це робить герой Мета Деймона  Віл Хантінг, а свідомо.Фільм про геніального хлопця сироту, який губить свій талант, прибираючи пусті університетськи коридори, працюючи на будівництві, розбиваючи обличчя ворога в кров та заливаючи мозок порціями алкоголю. Лише з домопогою нових друзів – професора математики та психіатра, він має розкрити себе світові, впустити в своє серце любов, зробити вибір свого майбутнього.
  Сценарій стрічки «Розумник Віл Хантінг»( «Good Will Hunting») написали два кращих друга і за сумісництвом актори – Метт Деймон та Бен Афлек. Написали та понесли до босів кінокомпаній-мейджорів, ті відразу прорахували перспективу майбутнього стрічки та навідріз відмовлялись давати головні ролі у майбутньому фільмі авторам сценарія. Лише хлопці з «Мірамакс»: дали добро Деймону та Афлеку, трохи грошенят, Гаса ван Сента, Роббі Вільямса і своє благословення. Мушу сказати не даремно. В результаті Деймон з Афлеком отримали премію «Оскар»(та ще купу різних нагород і номінацій) за кращий оригінальний сценарій, Вільямс премію – за виконання кращої ролі другого плану, а компанія «Мірамакс» світовий бокс-офіс більше двох сотень мільйонів долларів.
А що ж отримує глядач? А глядач отримує не тільки цікавий двогодинний екскурс у життя талановитого двадцятирічного хлопця, а й рідкісну можливість заглибитись в себе, знайти щось схоже і відмінне з головних героєм, переосмислити цінності та зробити свій власний вибір у житті.

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)
кількість оцінок — 0

Рецензії на цей твір

Вiл Хантiнг. Iсторiя поразки

На цю рецензію користувачі залишили 4 відгуків
© Олег Derim, 08-12-2008
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.048727035522461 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати