Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2653
Творів: 49348
Рецензій: 93988

Наша кнопка

Код:Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Агов, шановна ГАКівська громадо! , автор: Avtor)

© Viktoria Jichova, 26-01-2017
Шановні ГАКівчани, бачу, тут розвернулася дискусія на дуже актуальну і, як з´ясовується, майже вічну тему. Дискусія сама по собі - це добре, але, як на мене, погано, що вона - так сказати м´яко - напіванонімна. Себто половина дискутерів тут під власними іменами, що робить їхню імені честь уже завдяки тому, що не ховаються за анонімністю і висказуються відверто. Інша ж половина, чи замалим не більшість цієї дискусії пробігає під егідою анонімності. Як мене вже дехто зі старших ГАКівчан знає, я не є прихильником анонімної дискусії і тому з анонімами, як на мене, спілкуватися - це рівнозначно тому, що сили дискутерів вже апріорі нерівні. Бо той, хто виступає під своїм іменем, мусить бути повсякчас на сторожі, аби анонім, який захований за ширмою свого inkognito, не нападав на дискутера з іменем якось так з-поза рогу, зпідтяжка. Прикладом такої не надто fair play поведінки може послугувати, наприклад, ось це - цитую:
"Мене одного разу вельми здивувала або навіть образила реакція поетеси, скажемо так, невисокого рівня, мовляв, "критики", мовляв (російською "дескать"), "рецензенти". А вона - поетеса. А вони - ніхто.
Такі нападки вбивають будь-яке бажання рецензувати.
Мені достатньо того, что я віршую краще і маю певні спеціальні знання.
Сюди я навідуюся, як на базар, на якому мені нічого не треба.
Вдома і в гіпермаркетах усе є.

© анонім (82.145.223.—), 25-01-2017"

чи ось це:

"чого б мала дивувати чи ображати реакція "поетес" невисокого рівня? якщо вони не прислухаються до критики, їхній рівень таким і залишиться - і так їм і треба! )))

© анонім (95.134.159.—), 26-01-2017"

і тд. і т.п.

І ще я би дуже хотіла запитати у самого ініціатора дискусії. Шановний, Авторе, хто Ви? Чи не відкриєтеся нам, простим ГАКівчанам, не скажете нам своє велььмишановне ім´я? Знаєте, я би, наприклад, дуже рада знала, з ким маю ту честь спілкуватися - наприклад уже для того, щоб дискусія вийшла у якийсь хоча би трохи помітний конструктив і не давала приводу для агресивних анонімів, щоби вони ябіднічали на інших авторів та обзивали їх графонамами. Повірте, в такій задушливій атмосфері, де не дотримуються елементарні правила слушної вихованої та просто цивілізованої дикусії, не те що "маститим" авторам, а й новачкам не захочеться перебувати.
Тож проппоную від себе таке:
1) або ми навчимося нормально спілкуватися, поважаючи одне одного, не лише читаючи твори, а й рецензуючи та обговорюючи їх у навколо літертурному спілкуванні;

або:

2) і надалі займаємося анонімним троллінгом і тим самими відраджуємо і ту решту письменників, яка ще тут залишилася.

Тож вибираймо, що нам більше до смаку: чи залишити ГАК ГАКом і поступово розвивати його, чи добити його остаточно.

Від себе ще додам подяку тим ГАКівчанам, які справді вклали у розвиток сучасного ГАКу багато часу та психічної енергії:
Дякую Михайлу Нечитайлу не лише як гарному автору, а й невтомному, вдумливому і безкорисливому рецензентові. Він у нас майже рекордмен щодо кількості не просто відгуків, а справді рецензій. Так само моя подяка стосується і Елен Тен, Владислави, Максима Т., Юрка Кирика, Вікторії Т. та багатьох інших ГАКівчан (і най мене вже вибачать ті, про яких не хотячи не згадала).

Тож долучайтеся, решта нашого товариства - рецензуймо, критикуймо (не плутати конструктивну критику з вилиттям суб´єктивних негативів на автора) та спілкуймося - не анонімно, але відкрито, транспарентно!
От тоді, сподіваюся, і заживе ГАК своїм достойним літературним життям (навіть, якщо його колишня слава вже й не повернеться на "кругі своя" і він ніколи не перетвориться у щось типу ФБ). Але ГАК може стати, принаймні, приємним і плідним місцем для зустрічей письменницької спільноти, де, наприклад, не всі мають змогу зустрічатися на літвечорах, хеппенінгах чи конкурсах в реалі (як от я), а мають єдину можливість хоча би такого от інетернет-спілкування.

З теплом,
Віка

Ніхто нічого не збирає. А Ірина - це клон С. Сокольника

© анонім (82.145.222.—), 06-02-2017

Перечитала усі рецки. Бачу, що якісь автори сайту (справжні автори) таки долучилися до дискусії. Але в основному це розмова АВТОРА з АНОНІМОМ. Це все схоже на якусь АВАНТЮРУ з конкурсом (до якої ще долучилася автор Яна), де вельмишановним авторам пропонують збирати гроші на призи на картку АВТОРА. Будьте уважні!!!

© Ірина Лівобережна, 05-02-2017

Насправді я більше читач, аніж письменник. Вже позбувся цієї юнацької шкідливої звички. Але нікому не раджу наслідувати мій приклад.
Ви маєте рацію, в кожного є власне життя і справи, які відволікають від улюбленого заняття. Та, при бажання, можна виділити годинку-дві раз в кілька днів або тиждень і зазирнути на сайт. Це, звісно, при бажанні.
Я трохи моніторю ситуацію на сайті. Повірте, так глухо, як останні місяці, не було давно.
Щодо анонімів, так, це не надто приємне явище, але, Сергію Вікторовичу, навряд чи ви знайдете десь ідеальні умови. Та й надто рафінована публіка, це, погодьтеся, нуднувато:)

© Avtor, 27-01-2017

Ще одне зауваження. Я шукав на ГАКу клуб, де джентельмени обговорюють літературні проблеми. Та нажаль в цьому клубі є люди, які не піднялися вище базару. Тому то й не виходить діалогу.

© Сергій Вікторович, 27-01-2017

Дякую І Вам, Сергію Вікторовичу, що приєдналися до моєї подяки. І теж за Вашу думку щодо культурності. Так, культурна людина, якщо вже не хоче знову реєструватися, то хоча би підпишеться під своїми висловлюваннями, бо не боїться і не соромиться за те, що сказав.

З теплом,
Віка

© Viktoria Jichova, 26-01-2017

Дякую, Авторе, за відповідь. Не в тім справа, чи ми колись пересікалися, чи ні. А мо´, я і справді Вас знаю чи, принаймні, читала колись Ваші твори? Бо я тут на ГАКу, якщо не помиляюся, вже з 2006-го року - тобто, майже від початку існування сайту, тож знаю, як тут колись було. Таки-так, багато тодішніх ГАКівців зараз видаються, багато хто переселився на ФБ і вже сюди не повертається. Це справа добровільна. Що ж, Ваша справа представлятися чи ні теж добровільна, я не наполягаю. Бачу, що Ви зараз зареєструвалися на сайт лише для того, аби розбурхати наше сонне царство. Стосовно анонімів теж маєте рацію - не треба звертати уваги, бо, як говориться: собаки лають, а караван іде далі. Все ж, не гадаю, що сайт перетворюється на руїну - він таким темпом функціонує вже декілька років, якщо Ви ще досі не зауважили. Справа, мабуть, у тім, що на сайті зараз залишилося мало професійних літераторів. А от з непрофесійними у плані активності трохи важко - бо погодьтеся, більшість з нас ще окрім писання має й іншу роботу та обов´язки, що ж також відбирає дорогоцінний для нашого любого хоббі час. Тому гадаю, що однією з причин нижчої активності сайту є теж нестача часу нормально працюючих людей, адже не кожен може собі дозволити таку розкіш займатися лише писанням, будучи при тім безробітним чи нудьгувати на пенсії. А з рештою Ваших побажань погоджуюся - я би теж бажала, аби наш сайт був активнішим та доброзичливішим (і без анонімів, звісно, бо скільки цей сайт памятаю, стільки їх як тепер, не було ніколи - щось занадто розмножилося це негативне явище :))).
Дякую за увагу, пане Авторе.

З теплом,
Віка

© Viktoria Jichova, 26-01-2017

Купуючи картоплю чи ковбасу на базарі, необов'язково цікавитися П.І.Б. продавчині.
А коли електрик, ліфтер або сантехнік відрекомендується мені, то й що? Нехай.

© анонім (141.0.13.—), 26-01-2017

Хочу приєднатися до Вашої подяки тим ГАКівчанам, що вклали багато душі та часу в розвиток сайту. А ще заперечити з приводу вашого обурення анонімними дописувачами. Просто у людей такий рівень культури. Бо культурна людина, навіть якщо забула зареєструватися підпишеться в кінці тексту, он так як робите завжди ВИ. Хоч і казав Степан Олійник: "Культурних добіса - автобусів мало", та я з ним не згоден. Культурних дуже мало навіть на літературному сайті.

© Сергій Вікторович, 26-01-2017

якщо не помиляюсь, через якийсь час після авторизації вона перестає діяти, і коли автор пише рецензію, виходить, що він вже анонім - щоразу писати повідомлення "я такий-то" чи така-то", буває, ліньки

якщо хтось захоче тролити, то він авторизується під яким завгодно ім'ям і таки буде тролити - то ж яка різниця, чи анонімно, чи під якимось ім'ям

у наведених Вами прикладах-цитатах анонімного обговорення не бачу жодної нечесної гри, адже не було названо жодного імені з жодного боку

© анонім (95.134.159.—), 26-01-2017

У Ваших словах є резон. Сподіваюся, до них дослухаються. Але цього має забажати кожен. На анонімів незважайте. А моє ім'я Вам нічого не скаже, бо ми ніколи на сайті не пересікалися.
Хочеться, щоб нас усіх почули і сайт остаточно не перетворився на руїну

© Avtor, 26-01-2017

Тепло, вельмишановна Віко, Вашого ставлення до колег і до укрліту поза будь-якою критикою.

© анонім (141.0.13.—), 26-01-2017

Тут не клуб знайомств і не агентство, щоб відрекомендовуватися.

© анонім (141.0.13.—), 26-01-2017

Прошу вибачення за велику кількість одруківок, нароблених у поспіху через трансліт. Вибачаюся і за те, що не володію великою кількістю часу, аби все повиправляти - мене кличе багато інших невідкладних невсправ, які працюючим жінкам властиві.

З теплом,
Віка

© Viktoria Jichova, 26-01-2017

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.79804801940918 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …