Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2642
Творів: 48681
Рецензій: 93433

Наша кнопка

Код:Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: РЕКВІЄМ, автор: Анатолій Азін )

© Viktoria Jichova, 04-07-2015
Болюча тема, але навіть так звана зверхність не є причиною для того, аби вбивалися ЛЮДИ. Тому я Ваш реквієм просто не розумію і не погоджуюся з ним. А хто вже зловживає гостинністю нас, європейців, так це вже ті самі "біженці", які без роботи та намагань працевлаштуватися отримують пільги у тій же, наприклад, Данії у перерахунку на євро приблизно 2ООО у.о. Мені навіть про таку зарплату і не снилося в Чехії, не те, щоб задурно отримувати "соціальну підмогу" як азилянт. Так що гадаю, Ви не в тему, дорогий Анатолію. З тих грошей, які їм привезуть у Туніс чи Єгипет європейці у вигляді туристів, ці ж самі "збідачені" араби й живуть. Вбивство людей немає ніяких обгрунтувань! А то виходить, що Ви стаєте на сторону тероризму, дорогий Анатолію. Гадаю, що Вам би треба було бути трішки обережнішим з такими однобокими судженнями про нас, так званих, безбожників.

З теплом,
Віка

Прошу вибачення за одруківку у тексті - виправляюся - "Україні потрібна зброя для захисту від тої ж Росії" - так правильно!

Віка

© анонім (78.45.47.—), 07-07-2015

Не ми породили, але хтось. Хтось конкретно, якась конкретна, обмежена кількістю (не масова!) група людей, наприклад. Чи Ви втілюєте у життя "колективну провину"? Запитайте краще у виробників зброї, у представників тих держав, які є найбільшими експортерами зброї. Є але зброя і зброя - тут треба розрізняти. Є зброя для атаки, а є для захисту. Росій зараз озброюється саме для атаки, а не для захисту - бо ніхто, у кого "всі вдома", на Росію нападати не збирається. Україні потрібна зброя для захисту від тої ж України. Навіть у тій здавалось би бути прозорій ситуації все так заплутується до неможливості, то що тоді казати про те, що твориться у хаотичному, митткевозмінному світі арабів та мусульман? Ви знаєте достеменно хто зараз там, у тому злощасному регіоні Близького Сходу воює: З ким воює і проти кого? Кожен день ми отримуємо різні інформації і ці перегрупування військових коаліцій та опозицій змінюються так швидко, що здається швидше, ніж торги та ціни на арабському базарі. Тому так важко визначити, яку ж тонасправді розвинені країни надсилають зброю мусульманському світу: офензивну чи дефензивну (для атаки чи для захисту). Але найгірша зброя - це зфанатизований людський мозок. Бо зброя як витвір людини, як механізм - це лише інструмент, знаряддя. Але в руках зфанатизованого, зазомбованого блазня вона перетворюється у засіб масового знищення. Але то вже все опісля, коли свою чорну роботиконало брехливе, маніпулятивне слово - себто злочинна ідеологічна пропаганда. Тому і я ось визвірилася на Ваш вірш. Здогадуєтеся чому? Бо все починається зі Слова. А Слово - це зерня, з якого проротають плоди. І коли хтось намагається виправдати тероризм - це ніщо інше, як сіяння смути.

Віка

© анонім (78.45.47.—), 07-07-2015

Чи бажаю я безпеки? Так! Але як можна почувати себе безпеці коли ми однією рукою продаємо усякій сволоті зброю, а другою осіняємо себе хресним знаменням. Оця дворушність і є саме тим злом, що породжує ненависть. Я добре знаю те середовище про яке пишу, я не виправдовую безумство, я просто застерігаю наших людей від тієї загрози яку ми самі і породили. З повагою, Анатолій.

© анонім (94.179.124.—), 06-07-2015

Як на мене, більшу загрозу, ніж геї, для християн несуть ісламістські терористи. А до речі, звідки Ви впевнені, що наша цивілізація - це лише християнство? Не надаєте право рівноправності іншим релігіям? А Ви впевнений, що Ви - справдешній християнин? Я, якщо чесно, не впевнена, що я аж така християнка (хоч і хрещена). А, може, я язичник? А, може, я - симбіоз християнства з язичництвом, або взгалі - атеїст? Хіба не маю права на існування? Чи то тільки правовірні на Вашу думку мають право на життя? Бачите, з такими дефініціями хто є хто можна дійти і до Холокосту, чи не так? Вже це недавно було, тому треба бути (ще раз повторююся) обережнішими зі своїми "правомірними" судженнями. А те, що Ви спробували виправдати терористів у своєму вірші - це факт беззаперечний. І тут не потрібно ніяких ультиматумів, якщо і так все стало очевидним як після прочитання вірша, так і під час нашої дискусії. Але, як видно, така наша з Вами дискусія - це просто втрата часу, бо, бачу, ні я Вас, тим більше Ви мене не переконаєте. Бо те, про що писала я - я це бачу зблизька, а Ви - з дуже великої відстані. І ще таке? Подорожуєте по світі? Хотілось би Вам почувати себе у безпеці, без погроз та страху за своє кохане життя? Я, наприклад, подорожую і хочу, аби цей світ був безпечнішим і щоб люди не вбивалися лише через те, що вони не мусульмани.
Віка

© анонім (194.228.13.—), 06-07-2015

Вікторіє, ви занадто емоційно висловлюєте свою думку. Дискусія, а не ультиматуми можуть бути тією рушійною силою, що вбереже нашу цивілізацію від загибелі. На цю тему все, БАСТА! Відносно геїв я нічого не маю проти, але їх позиціювання нарівні з гетеросексуалами несе пособі виклик всьому християнському світосприйманню, як богохульство. Дякую за доволі змістовне спілкування. Ви, Вікторіє, цікавий співбесідник. З повагою, Анатолій.

© анонім (94.179.13.—), 05-07-2015

Анатолію, Ви помиляєтеся. Я не маю чого намагатися "зрозуміти" та співчувати дикій орді під йменням радикального ісламізму. Ісламізм так як і ІДІЛ - це злочинна ідеологія на рівні назизму. Тому усяка ідеологія, котра розповсюджує ненависть та агресію, включно з брутальним вбивством людей, для мене - ЗЛОЧИН проти Бога і людяності. Ні, я не розумітиму мусульман до тих пір, поки вони не вгомоняться і не навчаться співіснувати з іншими людьми інших релігій чи навіть атеїстів так, як це роблять всіінші раси та етноси, окрім, само собою, тих же мусульман. Їхній радикалізм разом з разом узятим їхном зрадикалізованим Кораном - неприйнятний в Європі до тих пір, поки не зцивілізуються. Так, я не хочу бачити в Європі, як розстрілюються чи підриваються мирні люди від рук ісламістів, я не хочу, аби ці паразити - бо таки паразити, які не працюючи, вимагають від нас, працюючих, аби їм незаслужено без роботи у рота літали печені голуби. Ні, я не хочу таких "сусідів". Нехай наводять лад у своїх країнах, нехай навчаються, здобувають освіту не лише з Корану, нехай поважають своїх жінок, а не роблять з них своїх рабинь, нехай зроблять їхню власну Батьківщину, їхні країни процвітаючими - такими, принаймні, як у Європі, а не тупо заздрять європейцям, всій євро-атлантичній цивілізації за її добробут та працелюбність. З цією заздрістю і зроджується ненависть, бо це ніщо інше, як звичайна фрустрація невдах - невдах тих, котрі самі нічого не змогли вибудувати на своїй власній землі, але хочуть жити у таких же гарних будинках, як і їхні північніші сусіди у Європі. Вбивство мирних людей НІЧИМ не виправдовується! Це я повторю ще раз і ще раз! І вже не буду з Вами про це дискутувати. Баста!

ПС: Ви щось маєте проти геїв? У мене, до речі, є друзі серед них. І скажу краще - для мене вони набагато миліші, бо це мирні люди, які нікого не вбивають і не паразитують, ніж агресивні ісламісти-злочинці. Анатолію, не думала, що у Вас ще такі чорно-білі погляди на складність та різноманітність світу. Так, я не хочу плутати мусульман з ісламістами, але треба визнати, що ісламізм проростає з мусульманської віри і що найбільше терористів на даному етапі походить з мусульман. Як кажу, мені б не заважали мусульмани, якби вони, на нашій землі жили в мирі і спокої, і що основне - працювали, як і решта інших, що знайшли притулок в Європі (наприклад, з власного досвіду знаю, що Вєтнамці, які осіли в Чехії якхось 2О-30 літ тому дуже добре інтегрувалися у чеське суспільство).

Віка

© Viktoria Jichova, 05-07-2015

Вірш дійсно несе глибоке сенсове навантаження і може бути цікавою і змістовною темою для дискусії. Я поділяю Ваше застереження, але маючи великий досвід спілкування з азіатами на їх території маю право сказати саме те про що сказав від щирого серця. Можливо знайдете час і прочитаєте на сайті мою повість "Толічка" де я спробував показати дві цивілізаційні моделі в часи бурхливої індустріалізації. З повагою, Анатолій.

© Анатолій Азін , 04-07-2015

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.54986000061035 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …