Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2660
Творів: 49728
Рецензій: 94235

Наша кнопка

Код:Рецензії

Останнє. Достатньо.

(Рецензія на твір: , автор: )

© Петро Муравій, 21-12-2009
"у суперечках притаманно пересмикувати, спотворювати слова співрозмовника, навмисне зводити суперечку на манівці." Знайдімо цьому ілюстрацію. По-перше, звідки взялося підозріння щодо Вас, пане Карповий. Чому взагалі зайшла мова про юдаїзм ще у тій рецензії Івана Лузана, де обговорювалися матюки, які Ви зробили практично нормою на ГАКу.
Я і сам зараз дивлюся і думаю, щоб то значило? Для чого Карповий пише не "Бог", а "Б-г"??? Якщо для скорочення, то що це за скорочення на одну букву? До того ж, коли набираєш текст на комп’ютері, що для букви «о», що для риски цілком однаково треба натиснути на одну клавішу, а яка різниця, на яку саме: часу й зусиль для того тратиться однаково, одже немає жодного сенсу замінювати слово «Бог» на «Б-г» заради скорочення напису. Тоді для чого??? Імовірна і поки-що єдина версія — Карповий насправді в Бога вірить, от тільки коли пише щось про Бога для гоїв, сам того не підтримує, тому й стережеться, щоб його писання не було справді до Бога і про Бога. Для того і вживається цей замінник, який можна трактувати не як Бога, а як Б-га. Тобто, нехай гої розуміють по-своєму. Це писалося не те щире, що дописувач сам вважає за правду і істину, а те, що достойне гоїв. "це тільки для Б-га нема ні грека, ні юдея", а для прихильника юдаїзму, очевидно, різниця велика. Бо як це для Бога немає різниці поміж юдеєм та гоем? Однозначно у світогляді юдея є для Бога різниця. Тому й для юдеїв Бог, а для гоїв дві букви, розділені рискою. Бо й для гоїв можна говорити що завгодно, можна навіть вдаватися до цитування їхнього Священного Писання — бо воно не юдейське священне, воно гойське, яке не містить Божественного одкровення, натомість містить Б-жественне одкровення, тобто нікчемство й неправду. Атеїст так, товариство, писати не буде. Він ніскільки не боїться Бога і йому немає ніякої потреби ховатися від Нього чи застережно писати якийсь сурогат. Тільки сповіднику юдаїзму гоя дурити не гріх. Він може говорити й робити для гоя що завгодно, аби тільки в інтересах юдейства, або й просто себе, адже він частина юдаїзму.
Михайле, може Ви знайдете більш переконливе пояснення особливостям Вашого особистого правопису слова «Бог», то прошу його тут представити. Хоча це річ не визначальна. Я тут полемізую не скільки з особистістю, скільки з юдейським сіонізмом та гойським невіглаством.
«І, авжеж, який би це був привід для радості, якби всі євреї повернулися "на ту батьківщину(М.К.)", — Михайле, це просто анекдот і не більше. Анекдоти про євреїв іноді залюбки розповідають самі євреї. Якщо ж серйозно розглядати такі питання, то я не бачу ніякої користі чи зміни ситуації у позитивному напрямку від еміграції, наприклад, з України до Ізраїлю. Виїздять бо хто? Переважно звичайні прості люди, ну євреї, так що з того? Я знав єврея, який працював металургом на «Криворіжсталі». Не керівником, а звичайним робітником-металургом. Він не виїхав – він помер. Їздив було на заробітки на північ Росії до своєї смерті. Його син навчався деякий час у гімназії в Ізраїлі, приїхав додому в Україну, знову збирався до Ізраїлю, але мати й сестри не пустили, бо боялися його втратити – там з нього майже було зробили правовірного юдея, що з погордою ставився до гоїв. Зараз вже ходить, як і його мати й сестри, до православної церкви. Від таких євреїв ніякої шкоди Україні не буде. Звичайні собі люди, живуть так, як і ми, і потерпають так, як і ми. І можуть бути Україні корисними, як і решта наших громадян. А от ті, що на найвищих посадах в уряді, в оточенні Президента, у Верховному Синедріоні, тьху… даруйте, у Верховній Раді. Оті не поїдуть, а якщо й поїдуть, то потім вернуться, як це зробив Юхим Звягільський. А ті прості люди, що виїздять до Ізраїлю, якраз там можуть стати загрозою життю і спокою гоїв, наприклад, палестинців.
«буде дуже патріотично трошки скасувати рівність всіх громадян України, і чітко провести лінію між нами і євреями і сказати : оце - ваше, а оце - наше, і сюди не лізти!(М.К.)» — Ні, Михайле, не про скасування рівності, а якраз про повернення такої йдеться. «оце - ваше, а оце - наше,»— наприклад так: вас 0,5 % від населення України, то і у Верховній Раді ваша квота 0,5 % від депутатського корпусу. Так ще й наш Верховний Синедріон, де зараз юдеї займають переважну більшість місць, знову зможе перетворитися на Верховну Раду. Ну і в інших установах приблизно так само.
Звичайно, при таких розмірковуваннях, які я тут наводжу, сіоністи здіймають крик: «Ой вей! Порушення прав людини! Антисемітизм!» Але звучить воно так само, як крик злодія: «Тримайте злодія!!!»
І для прикладу наведу ілюстрацію, які у Ізраїлі мають підходи до подібних речей, які ми тут обговорюємо: «Но на нас, на израильтян, этот галдеж галутных евреев совершенно не действует. Мы со смехом читаем ваши истерики, когда за упоминанием имени Христова вам уже мерещится Бухенвальд. Ваш корреспондент из Мельбурна — типичный еврей-пенсионер — даже не понимает, как он запутался. Ему не нравится, что на радио в христианской Австралии «напоминают об очень многих христианских праздниках, а об истории еврейства или вообще ничего, или очень скупо». Что ж, надо было ехать в Израиль — у нас вы бы не услышали о христианских праздниках. У нас за крест на шее увольняют с работы, а то и высылают из страны; в школах сжигают Новый Завет, если найдут; и даже знак сложения изображают как букву «т», потому что «+» — это же крест. И здесь у нас старички-пенсионеры против этого не бунтуют. Если же какой-нибудь гой протестует, то ему живо напоминают — «тут еврейская страна; знай, куда едешь». http://www.personal-plus.net/105/32.html

А ви ллєте воду на млин ФСБ, яка намагається роздмухувати міжнаціональні конфлікти в Україні.

© Михайло Карповий, 28-12-2009

Ви співпрацюєте з ними заочно, пане професійний провокатор. Просто ллєте воду на їхній млин, не отримувавши ніяких доручень від них, і спілкування з ними. Просто їхній варіант вереску Вам зараз видався дуже доречним, тому Ви ним і скористалися.

© Петро Муравій, 27-12-2009

Ви, добродію із неканонічної нецеркви, невірно розумієте ситуацію. З ГАКівськими авторами у мене хороші стосунки. Щодо Коки, то я з ним ніякої війни не веду, бо він не поет, а я не прозаїк - отже, у нас не може бути конфліктів на основі творчості. А нацизм, ксенофобію і т.ін. я не переварюю з дитинства, і якби автором тих антисемітських цитат був не Кока, а хтось інший, події розвивались би так само, як зараз, тільки замість чесного імені Коки стояло би якесь інше ім'я. Щодо моєї співпраці з сіоністами, то скажу, що ви - або брехун, або ідіот. Жодного сіоніста в очі не бачив. А може бачив, але не знав, що то сіоніст. В обох випадках ви мені нецікаві.

© Михайло Карповий, 27-12-2009

С моими взглядами и установками читатель может ознакомиться на моем сайте http://www.israelshamir.net/ru.htm, а в двух словах — я борюсь за полное равенство евреев и гоев в нашей стране. Если, по-вашему, за это борются фашисты и арабские экстремисты — значит, относите и меня к этому разряду.

Яффа

Ісраель ШАМІР, журналіст (Ізраїль)

© Петро Муравій, 26-12-2009

Звичайно, Ваша війна, пане Карповий - війна з авторами ГАКу, у першу чергу з Черкаським, Ваша фобія - Кокафобія. І Ви для цього не погребуєте навіть співпрацею з сіоністами.

© Петро Муравій, 26-12-2009

Ну, зрозуміло. Під час війни з якоюсь державою важко відчувати якісь симпатії до народу держави, з якою воюєш. Війна з Німеччиною означає германофобію, війна з Московією - русофобію, війна з сіонізмом - антисемітизм.

Я розумію вашу точку зору, пане Петре, і розумію, чому ви антисеміт. Але це ваш кампф, а не мій. Для мене антисемітизм, і будь-яка інша національна фобія - це потворне явище. Бажаю вам швидкого одужання.

© Михайло Карповий, 26-12-2009

Пєтя, прічьом міліция, шо кури дохнуть? :)))

© Noelle Daath, 24-12-2009

КРАПКА

© Петро Муравій, 24-12-2009

Сіонізм - це не партія. Це дуже потужний напрямок. На сьогоднішній день найбільш одіозна секта Хабад-Любавич узяла під свій контроль майже всі єврейські організації в Україні, як світські, так і релігійні. Це в ідеологічному плані. А в практичному вона прагне взяти під свій контроль всю Україну. І чим далі, тим більше їй це вдається. Хабад-Любавич має великий успіх у багатьох провідних країнах світу. Саме тому США називають "другим Ізраїлем." За таких обставин загальні розмови про євреїв такі ж правомірні, як розмови про турків, поляків, москалів і шведів під час Середньовіччя. Вони не передбачали, що можна вірити кожному шведу й татарину під час союзу з ними. Так само, як неприязнь до ляхів не закривала дорогу якомусь спольщеному шляхтичу, коли б він надумав повернутися до українського табору. Так само, як загальна ворожість держави Ізраїль і єврейського народу до палестинців, широкомаштабні терористичні акції проти них під гаслом боротьби з теротизмом, не унеможливлюють декому з цього народу ставати на захист тих самих палестинців. Загальні характеристики якихось народів чи етнічних груп такі ж доречні, як і загальні характеристики якихось соціальних іи вікових груп. Так говорять, наприклад, про те, що молодим людям притаманний оптимізм, а старим песимізм і консервативність. Це, однак, не передбачає, що серед молоді зовсім немає песимістів, а серед старих жодного оптиміста. І це не треба й пояснювати. Це всім зрозуміло, навіть тим, хто робить вигляд, що він розуміє інакше.

© Петро Муравій, 24-12-2009

Робота над помилками: "Вони стосуються певного народа, а не політичної партії..."

Ваші міркування про шабес-гоїв - це, звичайно ж, каменюка в мій город. Ідіотичність цих міркувань очевидна, тому не коментую.

© Михайло Карповий, 24-12-2009

Мій далекий і неканонічний друх! Це для вас сіонізм - наболіла тема. Три наведені твердження маестри не мають жодного відношення до сіонізму. Вони мають відношення до євреїв. Вони мають антисемітський характер, а не антисіоністський. Вони мають стосуються певного народа, а не до політичної партії чи всесвітньої змови чи що там у вас в голові сидить.

А ви постійно намагаєтесь перевести стрілки. То на Голокост, який ви заперечуєте, то на сіоністів, які змову плетуть. Значить, одне з двох: 1) або у вас нема аргументів, але посперечатись дуже хоцця, і ви пишете, що Бог на душу покладе, або 2) для вас поняття "єврей" і "сіоніст" тотожні, і коли хтось б'є антисеміта по брехливим губкам, це для вас є водою на млин світового сіонізму.

Говоріть по суті. Поменше демагогії, пане Петре, поменше чорносотенної риторики.

© Михайло Карповий, 24-12-2009

Яка різниця поміж сіоністом і шабес-гоєм? Сіоніст, вочевидь, щиро відданий ідеям переваг юдеїв перед іншими, "гойськими" народами, ідеям про забеспечення добробуту, очищення життєвого простору "золотому міліарду". А шабес-гой цими речами не переймається. Він просто вислужується перед тими, хто має владу, силу: перед сіоністами. Однак, яка різниця, наприклад, для України поміж одними і другими? Ніякої. І один, і другий роблять шкоду. І яка різниця: чи то сіоніст, чи то шабес-гой на українському творчому сайті поступово своїми творами, коментами призводить до того, що матюки вже починають сприйматися, як звична і невід"ємна частина українського творчого процесу. Чи він робить це свідомо, виконуючи доручення, чи він це робить з власної ініціативи, просто так, без жодного зумисного шкідливого замислу? Хіба від того міняються наслідки його діянь? Хіба домівка, підпалена спецагентом-диверсантом і підпалена "просто так" буде різним вогнем горіти?
Знайдуться люди, які скажуть, що "талановитому все можна", що обдарованість "передбачає..." Вибачте, шановні, закон для всіх один. І звичаєвий чи моральний закон теж для всіх один. А якщо обдарованість щось "передбачає", то для мого "відсталого" розуму і "закостенілого" світогляду обдарованість може передбачати тільки одне - більшу відповідальність.

© Петро Муравій, 24-12-2009

"Щодо "Б-г", то вам слід на речі дивитись ширше. Як хто пише це слово ще не є ознакою його віри. Я, наприклад, так писав для того, щоб спровокувати антисемітську сволоту. Я цього добився.

Віднині писатиму Бог. Для Бога нема ні грека, ні юдея, а для вас, нацики - є.
© Михайло Карповий, 22-12-2009"

цікаво, цікаво.... дуже цікаво.... отже, Михайло Карповий -штатний провокатор????сам все спровокував,а потім виставляє винним "нациків" :) це такий метод лікування психічних розладів у Білефільді???

© анонім (66.79.165.—), 24-12-2009

Цитата: "Безперечно, аргументи вашої алясіоністської компанії були настільки кволими, що вони не можуть вплинути на думку ДОБРОПОРЯДНИХ людей."

З гілочки на гілочку
Стриби-стриби білочка... :)))

© Noelle Daath, 23-12-2009

Звичайно, Кицю, Ви настільки законспіровані, що годі про Вас знати щось певне. Однак Ваші закиди мають чисто провокативнонаклепницький характер. І так ніякого компромату про МАУП, окрім посилань на сіоністські джерела, Ви не змогли навести, хоча Вам до того свербіло. Я зайшов за Вашим останнім посиланням, і побачив вже там, на тому сіоністському сайті друге посилання на український сайт. Це було дуже просто, але Ви не спромоглися навіть на це. Далі єврейського "ВААДу" Ваша думка не пішла. Ким би Ви не були, Кицю, Ви маєте послуговуватися своєю головою, а не постійно позичати її в когось, тим більше у секти "Хабад-Любавіч".
Безперечно, аргументи вашої алясіоністської компанії були настільки кволими, що вони не можуть вплинути на думку добропорядних людей. І, схоже, ви насправді лишитеся при своїх. Ну що ж? Аби воно вам тільки допомогло.
А решта Ваших "стосунків з мас-медія", Ваші статтеві вподобання, стан справ у Вас вдома ще деінде...? За великим рахунком, тут ні про кого немає вичерпних данних. І вони тут і непотрібні. Ми складаємо свою думку про тутешніх авторів не по їх анкетних данних, а по їх творах, коментах. І я думаю, що це куди краще джерело інформації і база для складання враження про особистість, як, скажімо, обов"язкова анкета на авторській сторінці, коли така була б.

© Петро Муравій, 23-12-2009

Петре, одна з розповсюджених помилок - це проекція своєї поведінки чи реакцій на інших. Особливо на незнайомих. Ви ж не знаєте, хто я, чим займаюсь, які в мене стосунки з мас-медіа і що з того може вийти. За бажання я б могла Вам надати інформацію не тільки про сучасний стан справ у вашому улюбленому виданні, а навіть розповісти про статеві вподобання деяких з його керівників... Але не буду цього робити. Причина - дуже прозаїчна: Мені це нецікаво розповідати. Також мені більше не цікавить взагалі цей "струс повітря". Адже будь-яка суперечка має сенс, коли є хоча б надія щось довести. Тут такої надії немає. Ви з п. Черкаським як були, так і залишитесь антисемітами, я теж лишусь при своїй думці, що ксенофобія взагалі і антисемітизм, зокрема, явище огидне. Сумно інше: як ви - священик, можете "лікувати" душі інших, коли у Ваші власній- справжнє пекло?
Втім, вся ця історія, яка вже трішки затяглася, гарна хоча б тим, що дала змогу показати "ху є ху".

© Сталева Кицька Panzervaffe, 23-12-2009

Охолонь, дурнику. Знає він моє місцепроживання.

© Noelle Daath, 23-12-2009

Ну і шо? Я вже злякалася, чи нє, скажи мені, гуру?

© Noelle Daath, 23-12-2009

Ноель, на відміне від Кицьки, я знаю Ваше справжнє ім"я і місце проживання. Хочеш, дурепо, мати справу з МАУП? Я можу організувати. І тоді не сподівайся на допомогу сифону унітазу.

© Петро Муравій, 23-12-2009

Ноель, один з моїх ніків - Дон Педро.

Доне Педро! Вибачте! Дозвольте мені трохи з неї посміятися.

© Петро Муравій, 23-12-2009

Щодо МАУП...

Оце так і згадується ще один такий собі заклад з претензіями на вічні істини у виховній програмі. "Міжнародний інститут душі "Атма"". І де він зараз, га? А хіба один дєятєль, бува й двома вищими освітами рвав на собі сорочку, захищаючи честь та гідність цього непересічного інституту?

© Noelle Daath, 22-12-2009

Цитата: «До Ірини Гей, вона ж Ноель Дат.
Дура ти, дура! Коли аргументів немає, і коли самі добре усвідомлюєте, що брешете, то думаєте, що Ваш крик буде переконливим?! Та ні. Другої такої істерички на ГАКу немає. І людям добре видно, чого варта Ваша маячня. Може хоч один мій нік із вказаних тобою десяти тут назвеш, дурепо? Чи не знайдеш жодного, а з тріском провалися!?»

А чо це ти рознєрвнічався? От скажи, чо я нє нєрвнічаю з цього приводу, а тобі аж піна з рота? Невже в тебе дійсно на ГАКу стільки ніків? (???)

І оті всі «дура я дура», «самі добре усвідомлюєте, що брешете», «з тріском провалилася», «маячня» і всю іншу дуже знайому сектантську демагогію можеш засунути собі в дупу, бо це, блін, такі аргументи від розуму, шопздць.

© Noelle Daath, 22-12-2009

Іще, Кицю. Що Ви подаєте інформацію то за 2005-ий рік, то за 2006-ий. Може вже МАУП до цього часу закрили? Або вона давно отримала компенсацію у вигляді коштів за опублікавану дезу, спростування давно на сайтах суд вже змусив опублікувати, керівництво Міносвіти однозначно з того часу змінилося, а Ви все ще живете у 2005 чи 2006 роках. Ви як у пошуковику в інтернеті про МАУП щось шукаєте, то вибирайте щось за 2009 рік хоча б. А якщо нічого такого немає, то так тут і пишіть: "На пошук компрометуючих матеріалів в інтернеті про МАУП нічого за 2009 рік не виявлено. Для компрометації МАУП інформативна база відсутня." А ще краще візьміть та почитайте, справді, самий свіжий номер того ж "Персоналу+". Як з ним не погодитеся, то нічого з Вами не станеться. Навіть якщо у нього просякнуті отрутою сторінки, боятися нічого. Через інтернет отрута до Вас не дійде - уся залишиться у Вашого провайдера. Тоді у Вас буде своє власне, а не позичене на сіоністських сайтах враження про це видання. Чи Ви сіоністам довіряєте більше, як власній голові?!

© Петро Муравій, 22-12-2009

Кицю, це безглуздя - використовувати як аргумент для звинувачення те, що хтось на когось подає до суду. Ви говоріть про ті суди, у які МАУП програла. "Персонал+" пише те, що Вам не подобається? А з чого Ви взяли, що він має обов"язково Вас задовольняти? Він читацькою увагою не обділений. Ну часто судиться з ним сіоністський кагал, навіть у нашій державі програє і, таким чином, фінансово підтримує видання. Що Ви, Кицю, лише на юдейські сайти посилаєтеся? Ви хоча б на один український або російський пошліться.
До речі, Кицю, навчіться нарешті думати своєю головою, а не постійно позичати розуму у сіоністів. Ви ж самі написали залізний аргумент. Якщо студенти беруться судитися за честь своєї академії, своєї МАУП, то невже після цього у Вас піднімається рука писати, що ця академія така погана?!
Таки піднімається. Але чи за праве діло вона піднімається? Чи не краще її вже опустити?

© Петро Муравій, 22-12-2009

До Ірини Гей, вона ж Ноель Дат.
Дура ти, дура! Коли аргументів немає, і коли самі добре усвідомлюєте, що брешете, то думаєте, що Ваш крик буде переконливим?! Та ні. Другої такої істерички на ГАКу немає. І людям добре видно, чого варта Ваша маячня. Може хоч один мій нік із вказаних тобою десяти тут назвеш, дурепо? Чи не знайдеш жодного, а з тріском провалися!?

© Петро Муравій, 22-12-2009

Щодо шановного Вами, Петре, видання, на яке вже неодноразово подавали позови в суд.
http://www.vaadua.org/News/04-06/03-04-06.htm

На МАУП Міносвіти подало в суд у зв'язку з образою честі і гідності як Міністерства, так і його працівників. Справа в тому, що у виданні, наближеному до цієї академії, виходять статті про «масонські змови», участь в яких приписують в тому числі Міністерству освіти та його працівникам. До речі, це видання давно звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі в Україні. У відповідь студенти МАУП масово подають позовні заяви, в яких звинувачують Міносвіти в упередженому ставленні до їхнього навчального закладу. Цей конфлікт тягнеться вже кілька років, і йому кінця-краю не видно.

Скажи мені, кого ти поважаєш, і я скажу, хто ти. Пам"ятайте про відповідну статтю Карного кодексу України.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 22-12-2009

Отже, неканонічний ви наш, підведемо підсумки. Маємо 3 твердження маестри, які ви намагались захищати.

Твердження нумер раз. "Я також був би щасливий, аби всі євреї повернулися "на ту батьківщину". На це ви написали, що "не бачите ніякої користі чи зміни ситуації у позитивному напрямку від еміграції, наприклад, з України до Ізраїлю." Але це ваше твердження діаметрально протилежне за змістом тому, що написав маестро. Тому апологетика твердження нумер раз вам не вдалася.

Твердження нумер два: "Євреям у суперечках притаманно пересмикувати, спотворювати слова співрозмовника, навмисне зводити суперечку на манівці."

Ви спробували приписати цю властивість мені особисто, але це ніяк не виправдовує друге антисемітське маестрине висловлювання. Воно дає узагальнену негативну характеристику євреям в цілому. Ваш захист маестри в цьому пункті провалився.

Твердження нумер три: "я люблю усіх, у тому числі і євреїв, бо я гуманіст; але у стосунках ми повинні чітко провести лінію між нами і євреями і сказати : оце - ваше, а оце - наше, і сюди не лізти!"

На це ви написали ось що: Кока бо на Хайвеї не писав про те, щоб євреї взагалі не мали ніяких прав. Він також писав про урівняння українців у реальних, а не декларативних правах з євреями. Ваша інтерпретація маестриних слів, пане командоре, не може розглядатися, як єдиноправильна вже хоча б тому, що ті слова мають дуже загальний характер, що допускає доволі широке тлумачення. Здається, що Ваше тлумачення - це відправка всіх євреїв до Бухенвальду.

Здається - хрестіться. Яке саме тлумачення мав на увазі маестро, широке чи вузьке, мені невідомо. Він написав, що кудись там євреї не повинні лізти. Законодавство України гарантує рівні права всім громадянам України незалежно від їх національності. Якщо кудись можуть лізти українці, то туди ж можуть лізти і євреї. Інакше це дискримінація по національній ознаці. І це те, чого хоче маестро. Все інше - від лукавого.

© Михайло Карповий, 22-12-2009

Нє, я оце вже не вперше зустрічаю таких дєятєлів із синдромом Всесильного Божества. Такий дорветься до інета, нагребе по 10 ніків на кожному форумі, і треніруєцця, придурок. Через пару тижнів – де людина? Нема, лишився лише раб своїх ніків, мусить потім брехати, мовляв, а такий-то помер, ще й чужу фотку причепить.

Кого взагалі може цікавити, ким є насправді форумний хамелеон? Навіщо взагалі боятися безликих хамелеонів? Ну знатиме таке падло, який розмір тапочок я ношу та яку ковбасу їм… і що з того? Все одно знатиме лише те, що я сама захочу розголосити.

© Noelle Daath, 22-12-2009

Цитата: "Навпаки, я не раз пробував Вас умовити припинити демонстративне ходіння тудить-сюдить, а радив таки осісти спокійно на ГАКу."

ПНХ зі своїми порадами. Я осідатиму там, те вважаю за потрібне, а не там, де будь-якої миті якась сцука просто заради розваги плюватиме мені в пику.

© Noelle Daath, 22-12-2009

Петре, стара хвойдо!

Я не друкуватиму уривків з листування, навіть якщо вони в мене є. Це не мій метод. А то шо засцяв, то звиняй, воно таки правда. Я не знаю, чи то може в тебе така манера - засирати півфоруму недолугими дописами, а потім заявляти, що ти вмієш будь-що "приймати як факт", не знаю...

© Noelle Daath, 22-12-2009

Михайле, я зворушений Вашою майже жертовною пропозицією стосовно мого приїзду до Білефельду і оглядин оного органу. Але мені якось зовсім не випадає їхати до Білефельлду. Може б Ви упростили таку цікаву річ. Будь ласка, заскануйте оний орган і виставте скан на своїй авторській сторінці. Щоб не тільки я, а всі добрі люди змогли впевнитися у Вашій гідності.

© Петро Муравій, 22-12-2009

Кицюню, легально зареєстрована і існуюча газета "Персонал+" таких наїздів не прощає. Тому раджу на розконспіровуватися, бо прийдеться заплатити кругленьку суму на користь цього шановного видання. Втім, якщо Ви з тих кіл, можливо, що Вам вже доводилося їм платити згідно вироку суду, тому й самі добре це знаєте.

Ноель, це Вам треба лікуватися. Якщо я справді Вас колись причисляв до жидомасонства, дайте на це посилання. Так само і ніяких образ на Вашу адресу з мого боку через Ваше прізвище також не було. Якщо Ви через свою пристрасть до скандалів почнете стверджувати, буцім-то я писав під іменем Нікодима, то я Вам скажу тайну про те, хто я є. Тільки підсуньтеся ближче, я казатиму тихо... На вушко.
Я Папа.
А мій допис, який Ви зацитувати, викликаний Вашим ґвалтовним "Засцяв "батюшка".

© Noelle Daath, 21-12-2009" І не більше, Ноель. Коли не хочете получати, не підставляйтеся!
Читати чи викидати надіслані мною чи будь-ким інформаційні речі - то Ваша особиста справа. Такі Ваші дії мають наслідки тільки для Вас, і зовсім не впливають на мене.
Стосовно ж Вашої національності у мене немає ніяких думок чи рецептів. Я просто сприймаю її як факт. І взагалі не вказую, і не думаю, щоб Вам кудись чи то їхати, чи залишатися. Навпаки, я не раз пробував Вас умовити припинити демонстративне ходіння тудить-сюдить, а радив таки осісти спокійно на ГАКу. Кому цікаво, подивіться Ноелені заяви на її авторській сторінці. Їх вона, на відміну від художніх творів, не видаляла.

© Петро Муравій, 22-12-2009

Цитата: "Пані Ірино Гей, вона ж Ноель Дат! Вибачте, будь ласка! Мені і на думку ніколи не спадало, що Ви хоч коли-небудь можете бути у сифоні мого унітаза. Якби я знав, я попросився б до туалету у сусідів."

Петре!

- мало того, що пару місяців тому Ви мені надсилали книжечку про єврейське питання якогось йобнутого на всю голову автора;
- мало того, що Ви через якийсь час поцікавилися, чи я її прочитала, і яка моя думка від прочитаного (а я її викинула, не читавши);
- Ви ще й може хочете, щоб я приховувала своє походження, чи може ще й вибачалася сто раз на дню за те, що я не такої національності?

Ага, щаз, банан вам в глотку, шоб голова не хилиталася!

Я дійсно єврейського походження по батьківській лінії, але батька свого не пам’ятаю. Я не знаю яка та маца на смак, а Ви мені тицяєте в носа моїм же жидомасонством.

Мати моя дійсно росіянка (а для росіян – зросійщена татарка), але ж я прожила все свідоме життя в Україні. Та я в Москві ніколи не була, але Ви так само без тіні сумніву заявляєте, що я – типова московка (як це поєднується з моїм жидомасонством, їй-бо, для мене таємниця);

Мало того, Ви ще й обзиваєтеся, ще й наїжджаєте на прізвище мого чоловіка (?!?!)

Скажіть, Ви часом на не обліку у психіатра, нє? Якщо нє, то вже недовго чекати.

Венедикт Єрофєєв свого часу називав таких, як Ви «пидорасом, выкованным из чистой стали с головы до пят». Шкода, але на жидівську морду трошки не дотягуєте.

© Noelle Daath, 22-12-2009

Ваш захист антисеміта Черкаського, пане Муравій, досить зворушливий - так і мають вчиняти однодумці. Є тільки маленьке "але". Початковий "посил" є брехнею. Не буду казати про всі "пункти" Вашоъ полум"яної речі – занадто занудно, спитаю тільки: а звідки, власне, ті відомості про національний склад ВР? Наведіть офоційні джерела, а не чорносотенний "персонал-плюс".
"Згідно із ст. 76 Конституції України, склад Верховної Ради становить 450 народних депутатів, обраних шляхом загальнонаціонального голосування. Ця кількість зумовлена кількістю населення України , системою виборчих округів і кількістю виборців в них, виборчою системою та однопалатністю парламента" - ось це офіційно.
Крім того, всі депутати ВР є громадянами України і мають рівні права. Навіть, якщо ви з п. Черкаським проти.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 22-12-2009

Читав, читав. Але раз ви дискутуєте тут не зі мною, а зі юдейським сіонізмом та гойським невіглаством, то, може, дискутуйте десь в іншому місці? По всіх пунктах я вам відповів, а ви все ніяк не заспокоїтесь, бідний.

Щодо "Б-г", то вам слід на речі дивитись ширше. Як хто пише це слово ще не є ознакою його віри. Я, наприклад, так писав для того, щоб спровокувати антисемітську сволоту. Я цього добився.

Віднині писатиму Бог. Для Бога нема ні грека, ні юдея, а для вас, нацики - є.

© Михайло Карповий, 22-12-2009

Ну ось, маємо ще одну ілюстарацію до "у суперечках притаманно пересмикувати, спотворювати слова співрозмовника, навмисне зводити суперечку на манівці."
Карповий це читав: " Хоча це річ не визначальна. Я тут полемізую не скільки з особистістю, скільки з юдейським сіонізмом та гойським невіглаством."? Читав!
Так, пане Михайле! Для мене не суттєво, чи Ви справді сіоніст, чи шабес-гой. До речі, прихильники сіонізму не завжди обрізані, є різні ступені юдейського прозелітизму. І навіть якщо Ви вдаєтеся до алясіоністських дописів ("Ой вей! Антисеміт") тільки для того, що це Вам видалося зручним способом насолити осоружному Вас Коці Черкаському, це також справи не міняє.
І кінець відгуку Карпового також є прикладом "у суперечках притаманно пересмикувати, спотворювати слова співрозмовника, навмисне зводити суперечку на манівці." Кока бо на Хайвеї не писав про те, щоб євреї взагалі не мали ніяких прав. Він також писав про урівняння українців у реальних, а не декларативних правах з євреями. Ваша інтерпретація маестриних слів, пане командоре, не може розглядатися, як єдиноправильна вже хоча б тому, що ті слова мають дуже загальний характер, що допускає доволі широке тлумачення. Здається, що Ваше тлумачення - це відправка всіх євреїв до Бухенвальду.
"це моя особиста справа, яку я не хотів би обговорювати тут,"- а що, пане Михайле? Це щось сороміцьке? Чи ганьбливе? Мене такий "правопис" зачіпає. І Лузана зачепив. І пардон Мамзель чи кого Ви там під ним маєте. Це ті, що явно це виявили. Ще вповні можуть, швидше всього є ті, що цього ще не виявили. Тож розвійте наші сумніви. А якщо не хочете, то ми залишимося при своїх. І Ваше мовчання з цього приводу видносимо до підтвердження правдивості наших сумнівів.
"я не хотів би обговорювати тут,"- правильно писав Черкаський: Михайле, пропоную тему Хайвею на ГАКу закрити, а тему ГАКу залишити відкритою. Але Ви з цим не погоджуєтеся. Я згоден. Це справді Ваша особисти справа: перетворювати ГАК на смітник, чи не перетворювати. Маєте свободу волі, дану Вам Богом (не Б-гом) робити, що хочете.
Я не помітив, щоб мої аргументи хоча б раз були розбиті вдрузки.

Пані Ірино Гей, вона ж Ноель Дат! Вибачте, будь ласка! Мені і на думку ніколи не спадало, що Ви хоч коли-небудь можете бути у сифоні мого унітаза. Якби я знав, я попросився б до туалету у сусідів.

© Петро Муравій, 22-12-2009

Пане Петре, я не єврей. Мої думки з приводу Б-га, і чому я з деяких пір пишу саме так ("Б-г", а не "Бог") - це моя особиста справа, яку я не хотів би обговорювати тут. Якщо вам недостатньо моїх слів, я би вам залюбки показав свій статевий хуй, якби ви на годинку заїхали до Білефельду. Я розумію, єврейство опонента для вас вагомий аргумент в дискусії, але, на жаль, мушу вас розчарувати.

Але логіку вашу я, здається, розумію. Ви хочете побудувати наступний ланцюжок: Михайло Карповий єврей, він перекручує слова співрозмовника, отже, євреям взагалі притаманно перекручувати слова співрозмовника, отже, Кока Черкаський в цьому пункті правий.

Це помилкова логіка. По-перше, Михайло Карповий не єврей. По-друге, Михайло Карповий не перекручує слів співрозмовника: те, як він пише слово "Б-г", ніякого відношення до слів співрозмовника взагалі не має. По-третє, навіть якби Михайло Карповий був євреєм і навіть якби він "пересмикував, спотворював слова співрозмовника, навмисне зводив суперечку на манівці", з цього ніяк не випливає, що всі євреї ведуть дискусію так, як Михайло Карповий.

Так що перша приблизно половина вашого допису демонструє скоріше вашу неприязнь чи то до євреїв, чи то до Михайла Карпового.

Це щодо першої половини вашої чергової рецензії. Мушу зазначити, у вас цікавий спосіб ведення дискусії. Ви відкриваєте гілку з "бронебойними" аргументами, а коли ті аргументи легким порухом руки хтось розбиває вдрузк, ви... відкриваєте нову гілку з новими "бронебойними" аргументами. Сподіваюсь, що це дійсно буде останньою вашою рецензією.

Перейдемо до другої половини. Ваші спроби апологетики маестриних слів не витримують критики. Отже, по пунктах:

«І, авжеж, який би це був привід для радості, якби всі євреї повернулися "на ту батьківщину(М.К.)", — Михайле, це просто анекдот і не більше...

Чому ви вирішили, що це анекдот? Кока сказав, що він був би радий, аби всі євреї повернулись до Ізраїлю. Сказав? Сказав. Ваші думки на тему які євреї корисні і які євреї некорисні для України до маестриних слів не мають відношення.

Ваша інтерпретація слів маестри про "оце - ваше, оце - наше, і сюди не лізти" досить вільна. Та модель, яку пропонуєте ви в своїй інтерпретації маестриних слів, означає, що Верховна Раду буде і нашою, і єврейською. Ви просто хочете, щоб кількість єврейських місць там була пропорційна до кількості євреїв в Україні. Про практичну сторону питання мовчу (що робити з напівєвреями? з чвертьєвреями? І як перевіряти єврейськість того чи іншого депутата?) Але маестро що написав? Він написав про чітку лінію між нами і євреями. Про "оце - ваше, а оце - наше, і сюди не лізти". А ви пропонуєте залишити ВР все-таки частково "їхньою". Навіщо ви пересмикуєте, перекручуєте слова шановного маестри, і взагалі намагаєтесь звести суперечку на манівці? Га, люб'язний?

© Михайло Карповий, 22-12-2009

Засцяв "батюшка".

© Noelle Daath, 21-12-2009

Все! Надалі мене вже немає вдома.

© Петро Муравій, 21-12-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.83278608322144 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …