Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2646
Творів: 48921
Рецензій: 93599

Наша кнопка

Код:Рецензії

Повністю підтримую!

(Рецензія на твір: Повернемо Україні справжній прапор!, автор: Наталія Дев’ятко)

© Михайло Карповий, 04-09-2009
Повністю підтримую думку авторкині і обов'язково переконаю стільки людей, скільки зможу, в необхідності перевернути наш прапор догори ногами. Адже після прочитання цього тексту тільки ідійот не зрозуміє, що всі проблеми України - від неправильної комбінації кольорів на ньому. Очевидно, що вгорі має бути жовтий, а під ним - синій.

Якщо таке розташування не допоможе, є іще безліч цікавих варіантів. Наприклад, роздільну лінію між кольорами можна розмістити по діагоналі. Можна прапор зробити в синьо-жовті квадратики, на кшталт шахівниці. Можна на синьому фоні розмістити жовте коло, або навпаки. Можна смужками. Можа хрестиками. Можна сердечками.

Сподіваюся, що Україна не вимре до того, як у нас вичерпаються ідеї, і ми всі їх зможемо перевірити на практиці.

"Я вас, здається, нахуй уже посилав?
© Михайло Карповий, 11-09-2009"

Вважаєш себе гігантом мислі, довбодзьобику?
Тільки "мисль" у тебе одна, про "хуй".
Не вистачає "внутрішнього стрижня"?

© анонім (193.19.241.—), 14-09-2009

Я вас, здається, нахуй уже посилав?

© Михайло Карповий, 11-09-2009

"Як ви сказали? Інтелектуальних інвалідів? А ви, Віталіку, очевидно, вважаєте себе гігантом мислі? Ну вважайте, вважайте.
© Михайло Карповий, 11-09-2009"

Хлопчику-довбодзьобику Карповий.
Ще не домовився зі своїми клонами про "за прапорці"?

© анонім (193.19.241.—), 11-09-2009

Як ви сказали? Інтелектуальних інвалідів? А ви, Віталіку, очевидно, вважаєте себе гігантом мислі? Ну вважайте, вважайте.

© Михайло Карповий, 11-09-2009

"А лайно треба чистити."
В цьому сенсі доцільніше було б почистити ГАК - в смислі, закрити його nach, щоб не паплюжити світлої пам"яті іноземних письменників. (либонь Микола Васильович в труні як пропелер...)
"А якщо не можна вичистити, то хоча б написати, "Обережно", щоб хто з добрих людей не закалявся."
Добрих тут уже давно нема.
"До речі, суко, у мене десь був телефон керівнички Дніпропетровської філії НСПУ України. Я навіть з нею один раз по телефону говорив, давно це, правда, було. Здається, Леся Степовичка її звати. Якщо помиляюся, то пошукавши, знатиму точно. Може хочеш, щоб я почав з тобою роботу конкретну? І в Дніпропетровську я, хоча й рідко, але буваю. І переночувати є де, в разі потреби. Можна зі Степовичкою і явно зустрітися, сморід від тебе обговорити."
Наталко, скажіть, ви боїтеся комах?:) Вас проймає утробний жах від усвідомлення, що муравєй бідкатиметься на вас Лесі? Ви уявляєте, яку люту кару вона вам заподіє за всі ваші злочини проти клюбу інтелектуальних інвалідів? Це ж вимираючі види, а ви однією лише розвідкою про кольорову символіку ставите під загрозу їхнє існування (не знаю, правда, чого вони так злякалися, ну то таке...)
Друже муравєй, повір, Орлик і Наталія це геть різні особи, а є ще й інші, і їх багато, тож скажи, що нам зробити, щоб ти підвів гепу з дивана і поїхав до Січеслава плакатися голові обласної філії Спілки (наче це взагалі щось означає), ну, просто цікаво подивитись на твою канктрєтну роботу (бо чогось мені здається, ти просто, даруйте за арго, пиздиш не по ділу)

А прапор тре міняти. Воно гарніше буде:)

Завжди ваш,
Хаген

© анонім (94.248.80.—), 10-09-2009

"І чистити лайно - це якраз і є прямий обов"язок і головний зміст буття адміна, як такого. Але тобі, Орлик-Наталка Дев"ятко, з цим прибиральником на ГАКу пощастило. Він чи то ледачий, чи боїться руки закалякати, якщо за шуфлю візьметься"

Та ні, мабуть не боїться... Он, можеш подивитися, видалив нижче "лайно від Любові Либуркиної".
Чи то авторам дописів вже надане право самому видаляти свої дописи, чи ота "Любов" дечим ближча до Адміна...

© анонім (193.19.241.—), 10-09-2009

"і щоб я усі інші справи відклав, і тільки тобою зайнявся. "

Ну, спробуй, капелане зграї, "зайнятися".
Отож до мене ти й "потрапиш", і почну я з тобою "роботу конкретну". І не потрібно буде тебе "відшукувати"... :)

Ще одне питання: які такі нагальні "справи" затримують тебе на ГАЦі тоді, коли ти повинен (згідно з "проФФесією капелана") знаходитися на службі у дні церковних свят?

© анонім (193.19.241.—), 10-09-2009

Що стосується тебе, шкапо, явище ти чи особа, в данний момент не суттєво, то тобі ані якихось обіцянок, ані якихось меж стосовно тебе бути не може, бо ти просто лайно. А лайно треба чистити. А якщо не можна вичистити, то хоча б написати, "Обережно", щоб хто з добрих людей не закалявся. І чистити лайно - це якраз і є прямий обов"язок і головний зміст буття адміна, як такого. Але тобі, Орлик-Наталка Дев"ятко, з цим прибиральником на ГАКу пощастило. Він чи то ледачий, чи боїться руки закалякати, якщо за шуфлю візьметься.
До речі, суко, у мене десь був телефон керівнички Дніпропетровської філії НСПУ України. Я навіть з нею один раз по телефону говорив, давно це, правда, було. Здається, Леся Степовичка її звати. Якщо помиляюся, то пошукавши, знатиму точно. Може хочеш, щоб я почав з тобою роботу конкретну? І в Дніпропетровську я, хоча й рідко, але буваю. І переночувати є де, в разі потреби. Можна зі Степовичкою і явно зустрітися, сморід від тебе обговорити. Ти мені тільки надай. Бо ближчі місяці до нашого обласного центру не збираюся, а як зберуся, ще не вважатиму за потрібне тобі увагу приділяти. То ти себе поведи так, щоб у мене бажання тобою займатися не пропадала, і щоб я усі інші справи відклав, і тільки тобою зайнявся.

© Петро Муравій, 10-09-2009

P.S. Пропоную усім подивитися
http://www.litforum.net.ua/showthread.php?t=2577

Ну дуже там дещо нагадує "гаківський" стиль й "аргументи" Петрушок та "довбодзьобика" Карпового...

© анонім (193.19.241.—), 10-09-2009

"Отже, Н9 - це не онанім.
© Михайло Карповий, 10-09-2009"

Спостережливий хлопчик-довбодзьбик...
Бо інакше за що вам, макакам-фэсэбэ, гроші платять?

Петрушка-1 та Петрушка-2, є до вас обох одне питання: чи не будете ви заперечувати, коли на ваших сторінках та рецензіях/відгуках буде литися грязюка, що ви її ллєте по сайту ГАК? До Адміна бігати не будете, гаківські "новачки"?

© анонім (193.19.241.—), 10-09-2009

Панове, мені здається, що нешановний онанім і Н9 - це дві різні особи. Людина, яка пише коментарі на літературному сайті, сама цікавиться літературою і, як правило, сама щось пише. Онанімність її відгуків може означати тільки одне: побоювання, що над її творами будуть сміятись. Але над творами Н9 уже сміялися не раз, тому їй як раз в цьому плані втрачати нема чого. Отже, Н9 - це не онанім.

© Михайло Карповий, 10-09-2009

Якщо то дійсно було би так, як Ви написали (стосовно дійсного імені Наталки Девятко) то я перед дійсно Наталкою Девятко вибачився би. Насправді така версія, на яку Ви вказали, може бути, і ми просто не можемо знати, з ким реально ведемо цю "бесіду". А про сусідського коня я забув уже давно...

© Залєвський Петро, 10-09-2009

Який Пилип, пане Петре? Ви чудову аналогію привели Орлика з конем Вашого сусіда. І краще й не придумаєш. Звертатися до самої Наталочки, намагатися її присоромити - марна справа. І нехай ніскільки Вас не турбує будь-що, що б вона про Вас не казала. Своїми дописами вона якнайкраще сама себе паскудить. У Вас так попсувати її репутацію не вийде. У Вас мало звань, посад і членства у творчих спілках. Наша задача тільки людям чітко давати зрозуміти, кому належать дописи оцих анонімів.
Щоправда, я думаю, може це й не Наталка й не Дев"ятко. Може під ніком Наталки Дев"ятко і всім тим, що написано на авторській сторінці, чиясь конкретна шкідлива работа, спрямована на дискредитацію тієї ж Спілки письменників, ГАКу і решти українських проектів. Може такої особи, як Наталка Дев"ятко, взагалі не існує, а ми маємо справу з ФСБ чи Хабадом, чи зрен зна чим? Ніхто ж з ГАКу не перевіряв того, що на її авторській сторінці, та й і як це перевірити? Хіба що сходити у Спілку письменників і пересвідчитися, що така і є, і що зовнішність її саме така, як на фотокартці на авторській сторінці на ГАКу.
Наталка Дев"ятко - чи це справді конкретна особа, чи це чиясь зумисна ворожа робота, явище, нам треба тільки це явище локалізувати, і далі жити з нею, подібно до того, як люди живуть з локалізованими раковими пухлинами, і доживають до дуже поважного віку.
Мені подобається, як з нею Карповий ведеться:
"Макака-фэсэбэ Карповий, а де улюблене "нах"?
Краще визнай, що про Німеччину ти чув, тільки копирсаючись в Гуглі...
© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009"
"Шокалику, орлеконику мій дорогенький, для вас - все що завгодно:
1. Визнаю! Про Німеччину я тільки оце з гуглю знаю :))
2. Ідіть нах :))
© Михайло Карповий, 07-09-2009"
Це просто класика. Шкода, що у школі навряд чи це коли-небудь вивчатимуть.

© Петро Муравій, 10-09-2009

Там, правда, мова про "шкапу" була у відгуку. Знайди спочатку те слово у моєму дописі, а потім вживай!
Тьху...

© Залєвський Петро, 09-09-2009

Слухай, фамільярна розумнице, шаленний фанат Наталки Девятко, ти щось там зі своєї високості зронила? Знайди, де я вживав хоча би раз слово "шакал", і тим більше тобі, тобто Наталці Девятко. А вже потім "роняй".
Тільки не розказуй мені байок, що ти не знайома з тим членом спілки. Орлик і ти - то одна і таж особа.
Ти - позорище спілки. Факт! До заочного знайомства з тобою я наївно вірив, що там лише високопоаважні, талановиті та культурні люди... а тепер!... Страхіття! Обличчя нації, тьху... Хто? Ота, що прикидається Орликом? Не ганьби Пилипа... Він писав Конституцію, а ти, подібно до вчителя української мови середньої школи, дрібні помилки виправляєш у текстах авторів. Ти що, не розумієш, що то мізерно для тебе має бути? Як для члена? Ладно би, писала щось по суті, а вона по сполучниках "чистить". Тю... "І" на "та" міняє, такого типу...
То вся твоя підказка-повчання, на що ти здатна? А... забув, ще людей обзивати. Це в тебе не відбереш.
цікаво, а що би сказав пан Яворівський, коли би поглянув на твою писанину на сайті. Хе!.. Та ти ж того боїшся, того й Орлика паскудиш.
Або анонімом підписуєшся.
Яка ти добра, такі й твої твори добрі. То завжди так. Інакше не буває. Ніяк.

© Залєвський Петро, 09-09-2009

Та вона, хто ж іще.

© Михайло Карповий, 09-09-2009

Михайле, просвітіть мене, відносного новачка на ГАКу. Якось Кока Черкаський згадував про якусь Наталку зі Спілки письменників України, яка об"явившись на ГАКу, почала всіх повчати і страшно всім надокучила. Позаяк мене у той час на ГАКу ще не було, я не в курсі, що то була за Наталка. А зараз думаю: може це і є вона? То була Наталка Дев"ятко чи якась інша?

© Петро Муравій, 09-09-2009

"У неї немає того органу, яким люди відчувають сором.
© Петро Муравій, 09-09-2009"


:)) Петрушко-2, почув щось новеньке, на відміну від твоїх висловлювань про пиху, зарозумілість і скверну людську http://gak.com.ua/review/30220 на творі http://gak.com.ua/creatives//16890
Отак і повинні розмовляти справжні священники, хоч й вигадані, із своїми ГАКівськими прихожанами.
Сподіваюсь, ти не повертаєшся до любого макакою-фэсэбэ Карповим, сталевою Мирославою-Кицькою й капеланами того органу?..

P.S. Про "шкапу" - то Петрушка-1 "вигадав першим", а ти повторюєшся... :((
Придумай щось своє, та оформи окремою рецензією, щоб не загубилося... ;)

© анонім (193.19.241.—), 09-09-2009

Михайле, Дев"ятці-Орлику соромно не буде. У неї немає того органу, яким люди відчувають сором. Він атрофувався.
Як бачите, ця шкапа далі крутить своїм облізлим хвостом. Мовляв, їй окрему рецензію подавай, її запитання у відгуках на влаштовує. Їй хочеться, щоб її твір подовше висів у рубриці "Активного обговорення", тому, женіть нову рецу.
А то не твого шкапиного розуму справа. Як люди хотять , так і пишуть. Мала б бути вдячною, що взагалі пишуть.

© Петро Муравій, 09-09-2009

"Відповіді на це так і не було.
© Любов Лібуркіна, 08-09-2009"


А ви, кицюню, дійсно хочете почути відповідь від авторки?
То сформулюйте свої питання до авторки в окремій "рецензії", не повторюючи інших...
Чи на це не вистачає хисту?


Знаю, що ви, як і жовторотик Карповий або Мирослава-Кицька, теж цікавитесь хлопцями "з великим... емейлом", що пишуть "емейлові" твори.
А от щось окрім того вас цікавить?

© анонім (193.19.241.—), 09-09-2009

Любове, ви не зовсім праві. Справа в тому, що наведена вами цитата - це не питання, а констатація: Наталка Дев'ятко незграбно привласнила собі чужі думки, і їй має бути соромно.

© Михайло Карповий, 08-09-2009

Срач продовжується! Це добре :)) Працюйте, шакалику, працюйте :))

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Щодо Німеччини, Орлику, теж нічого не можу відкоментувати, бо теж знайома з нею лише через Гуглю. Краще скажи, чому "навіть" у німців?

Можливо, тому, що "першими" були "навіть не німці".

І ще скажи, чому (ти) Наталка не відпові(в)ла по суті питання пані Ноель про те, що непристойно привласнювати чужі думки без посилань на них.

Пані Noelle Daath, як і Сталева Кицька Panzervaffe або Михайло Карповий, при спілкуванні хоче, щоб усі "запам'ятали" її "питання" або "висловлювання", та не хоче на них "відповідей"...
То про що тоді розмовляти?

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Сталева(?) кицюнечка.
Читаючи твої та жовторотика Карпового дописи й твори на сайті ГАК, бачу, що обоє ви аж зі шкури пнетеся, аби "образити" співрозмовників (це тих, хто ще з вами спілкується).
Якщо на ГАКу буде введено "рейтинг матюкливих дописувачів", то перші місця на першій сторінці разом зі всіма своїми клонами надовго займуть хлопчик бананчик-Карповий та Мирослава-Кицька.
А те, що ви так часто згадуєте у розмові з іншими "хер" та "хуй/йух", то це (за Фрейдом) характерна ознака, що отого вам так і не вистачає у реальному житті.
Ну, про тебе ще зрозуміло...
А от про "німецького" жовторотика Карпового дуже цікаві думки виникають...

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Щодо Німеччини, Орлику, теж нічого не можу відкоментувати, бо теж знайома з нею лише через Гуглю. Краще скажи, чому "навіть" у німців?
І ще скажи, чому (ти) Наталка не відпові(в)ла по суті питання пані Ноель про те, що непристойно привласнювати чужі думки без посилань на них.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 07-09-2009

Бачу, пташко скучила за нами. І там мордашку висуне, і до тих прилізе :) Що, в гнезді не годують вже? :)) Слухай, Орлику,а ти - перелітний птах чи нє? Якщо перелітний, то тобі час на йух летіти, тобто на південь. А то затримаєшся тут до холодів, гузко відморозити не боїшся? :))

© Сталева Кицька Panzervaffe, 07-09-2009

А казав же "білий" брехунець: "Шокалику, орлеконику мій дорогенький, для вас - все що завгодно".
Вже не вивернешся. Лізь за прапорці, та не вилазь, Карповий-довбодзьобик...

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Яке зловісне попередження... каг страшно жьіть...

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Не напружуйся, капелан Петрушко-2...
Незабаром отримаєш насолоду...
Чекай...

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Михайле, молодець! Дотепний чоловік!

© Петро Муравій, 07-09-2009

Ні, це ви мене попросили про нах - я вам його дав. Мені самому він непотрібний. Так що хвіст трубою, шакалику, і - нах стройовим кроком.

© Михайло Карповий, 07-09-2009

"Шокалику, орлеконику мій дорогенький, для вас - все що завгодно:
1. Визнаю! Про Німеччину я тільки оце з гуглю знаю :))
2. Ідіть нах :))
© Михайло Карповий, 07-09-2009"

А тепер, макака-фэсэбэ, як нащадок "істиних арійців", перечитай п.2, клацни закаблуками й хутко виконуй ;)

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Шокалику, орлеконику мій дорогенький, для вас - все що завгодно:
1. Визнаю! Про Німеччину я тільки оце з гуглю знаю :))
2. Ідіть нах :))

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Макака-фэсэбэ Карповий, а де улюблене "нах"?
Краще визнай, що про Німеччину ти чув, тільки копирсаючись в Гуглі...

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Коняка Орлик - якось не звучить. Орлик-кінь - краще. А ще краще - орлекіно. Як ото Алла Пугачьова співала: "Орлекіно, Орлекіно, нужна бить смішним для фсєх!" То вона про нього :))

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Обережно, панове. Коняка Орлик під №9 пішла на чергову провокацію. Не піддавайтеся. Нехай падлюка лається й провокує сама до себе.

© Петро Муравій, 07-09-2009

А скажіть, шакале, а як часто ви онанербуєте свій фен-шуй?

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Шакале, в Німеччині кажуть, що ви - придурок. А тому відсилаю вас в Ананербе фен-шуй вчити :))

© Михайло Карповий, 07-09-2009

Макака-фэсэбэ Карповий та Сталева Кицька Panzervaffe, може, "відкоментуєте" ще "Таке поєднання кольорів навіть у німців визнавалося найкращим знаком процвітання, а в Ананербе знали набагато більше про кольори та їхній вплив на життя ("мирним" стягом Німеччини після її перемоги повинен був стати стяг із золотим птахом на синьому тлі)."
Що кажуть про "безліч цікавих варіантів" у "Німеччині"?

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

"Ідея не нова. найвідоміший проФФесор України перевернув прапор уже давно:
http://for-ua.com/ukraine/2007/07/11/091244.html
© Залєвський Петро, 06-09-2009"

От не дивуюся я, пане "історик" Петрушко-1.

"как рассказали источники, приближенные к премьеру, с иллюстрированием книги просто произошла оплошность", тобто, проФФесора - вони і є проФФесіонали...

А ідея, дійсно, "не нова": ©"Примечательно, что совсем недавно один из «БЮТовцев» - Олег Антипов, внес в парламент законопроект, по которому предлагал перевернуть флаг, ибо по китайскому учению фен-шуй нынешнее расположение цветов символа нации символизирует неблагополучие Украины, пишет «Сегодня»".

http://for-ua.com/ukraine/2007/07/11/091244.html

© анонім (193.19.241.—), 07-09-2009

Ідея не нова. найвідоміший проФФесор України перевернув прапор уже давно:
http://for-ua.com/ukraine/2007/07/11/091244.html

© Залєвський Петро, 06-09-2009

Петре, що це Ви таке кажете: якщо ноги - древко, то чого ж його голову так перекосо(...)бочило? Під 90 градусів. Древко навіть на шию не тягне.

© Сталева Кицька Panzervaffe, 06-09-2009

Взагалі, мені жовто-синій прапор більш подобається, як синьо-жовтий. Я це давно знаю. Жовте чи золотисте - це колір небесного, вищого, сине чи блакитне - це колір земного. Це вживається в іконописі. Але всі проблеми саме від цього... не думаю. Хоча не пошкодило б навести у цьому питанні лад.
Ноель, як це Ви не бачили, де у прапора ноги. Ноги прапора - це древко.

© Петро Муравій, 05-09-2009

Можна буде вишити: НОГИ. Щоб знать.

© Noelle Daath, 04-09-2009

А от мені цікаво: де у прапора ноги?

© Noelle Daath, 04-09-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 2.0950939655304 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …