Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2646
Творів: 48921
Рецензій: 93599

Наша кнопка

Код:Рецензії

приватна думка

(Рецензія на твір: УВАГА! Прошу адміністрацію сайту і всю громаду звернути увагу..., автор: Іван Лузан)

© Татчин , 13-04-2009
ви, Йване, репетуєте як мала ображена дитина.
такі "проблеми", як у вас з Олесем, вирішують в приватному листуванні, а не вивалюють на голови дописувачів. не засмічуйте (і так низькоякісну) головну сторінку своїми "скаргами". а то - і в прозу, і в поезію: щоб бодай хто не пропустив!
раз ви вже звертаєтесь до громади, то моя приватна думка така: якщо людина публікує свої тексти у вільній! загальнодоступній! мережі для загального огляду, то будь-хто може зайти на її сторінку й сказати свою думку про цю писанину (тут я не тільки про вас, а й про себе - про будь-кого). запобігти цьому дуже просто - або писати краще, або створити власний сайтик і самому його модерувати: лишати тільки потрібні відгуки.
з Олесем непросто - згоден, але діло не в ньому, а в тому, що такі "справи" вирішують приватно (навіть і за участі модератора), а не галасують на весь сайт - ці заклики-звертання (щодо захисту) до адміністрації і до громади провокативні і негарні по своїй суті, ви ж не баришня. бо виглядає це так: йой, люди добрі, дивіться який я класний, а він, просто-таки упир, наїздить на мої геніальні креативи - терміново захистіть мене від цього негідника, накажіть йому обходити мою і тільки мою сторінку!
апелювання до громади - останнє діло, вона й сама складе думку про Олеся, про вас... про всіх - не треба її лишній раз провокувати. пишіть так, щоб не ви захищали текст, а текст вас. от і все. а вже ж сваритися в Піст - то є зовсім погано.
та й чого вам перейматися - весь ТОП за вами, подумаєш - дістає хтось, він просто не розуміється на справжній поезії!

пе.ес. підтрмую Анонімуса: "мир вам, брати", а якщо вже хочеться посваритись, то скубіть чуби приватно, а не привселюдно. бо ви в цій ситуції, з отим дріб"язковим копіюванням "образ", виглядаєте значно безглуздіше за "наїзди" на вас Олеся.

пе.пе.ес. ЗАДОВБАЛИ ОЦІ ПЕРІОДИЧНІ ПРИВСЕЛЮДНІ ВИЯСНЯЛКИ!!!

я не відповідав ні на що, бо питання ніякого не було.

© Іван Лузан, 14-04-2009

не будьте таким прогнозованим: ця відповідь мається на увазі й так :)

© Татчин , 14-04-2009

мені здається, що от як раз той поет, який не прагне стати великим поетом, не може ним стати.
Навіть до Пекіну рачки добратись таки можливо.

© Іван Лузан, 14-04-2009

йой, Іване-Іване!

коли я кажу, що шкода сил і часу, то це не зарозумілість (чи зазнайство) стосовно вас, а небажання витрачати їх на пусту й дурну риторику - на очевидні поняття, які й так мають бути добре відомі:) це переливання з пустого в порожнє.

от, наприклад, ви згадали кількох Титанів Духу :) нам з вами до них - як до Пекіну рачки, це ж вочевидячки! і я просто впевнений, що будь-хто з вищезгаданих відносився до своїх текств архівідповідально. так що кивати на їх "кількість" як мінімум нерозумно.

жоден критик не може відбти бажання писати - який ви тоді поет?

щодо ваших досягнень на інших сайтах - я радію за вас:)

велика крапка.

© Татчин , 14-04-2009

"як ви вирішите цю проблему - це тільки ваша (творча) справа, а перекладати це на громаду, апелювати до загалу - зайве. не по-чоловічому. малось на увазі саме це." ---- тут я з вами не погоджуюсь. Це сайт - як одна тарілка, з якої всі їдять римовану і неримовану їжу. І коли серед усіх з"являється свиня, то смердить не лише тому, біля кого свиня сіла. А рано чи пізно свиня досмердиться і до вас і до кожного. Або підлиже, де треба... тоді дехто закриє на це очі...

"я вважаю що поліпшувати ситуацію можна лише якістю письма, щоб докопатись було ні до чого." ------- оу, мені здається, що такі "рецензії" можна писати на все що завгодно. Можна і класика послати туди, куди спробував мене послати Ірпінський Феномен...
А щодо кількості моїх віршів))) що я можу вам сказати.... погляньте, скільки поезії в Шевченка, Хайяма, Гете, Байрона....
Насправді, в кількості нема нічого поганого.
От до речі, щодо моєї "Веселої абетки", то я з абсолютною відвертістю визнаю що то не те що не висока поезія, а й мабуть взагалі не поезія. Але написав всю абетку за пару годин, і вирішив запостити.... все ж і там є, нмсд, декілька влучних знахідок.
В мене багато прихильників, і знаю, що вони чекають на нові твори... а стримувати себе - зла річ. Та й, повірте, пишу не для піару, а для мети.
То велика різниця.

"якби я мав такого постійного рецензента, то (як мінімум) став би писати краще + радів би і шукав причину, бо краще так, ніж байдуже оминання :)" ------ оо, то ви попрохайте Олеся. Він з радістю і вам грядки всі перетопче, квіти переламає, бажання писати відіб"є.
А щодо байдужого оминання, то я не переживаю з цього приводу. На інших сайтах я, на щастя, маю дуже багато читачів - і вдячних, і не дуже - які не обділяють мене своєю увагою. І тим не менш - майже завжди коректно. І навіть на одному з російських літпорталів, де ще місяць тому я займав за рейтингом 8 місце (не хвалюсь, а просто факт наводжу), до мене "кляті москалі", про яких стільки на ГАКу соплей розвезюкано, ставились більш чемно, аніж тут. Навіть "кацапнота" не дозволяє собі такі вибрики... а у нас тут в Україні це, видно, менталітет такий....

Та й ви, Татчин, зазнаєтесь.... а даремно...
не вдаю з себе знавця всіх процесів в Галактиці. Не знаю, з чого ви отримале таке враження...

Принаймі, ви тут н*** не шлете, і то вже добре.
Дай вам бог здоров"я і наснаги. Щиро, Іван

© Іван Лузан, 14-04-2009

мова, Іване, не йдеться про вихваляння чи піар - цей ваш бік мене не цікавить зовсім і я вам цього не закидав: як і де ви себе реклямуєте - то абсолютно ваша справа. /геніяльні креативи/ це загальний компілятивний образ, який з успіхом можна віднести до будь чиїх творів. якщо ви цього не тямите, то це ваша проблєма.

/...прекрасно розумієте різницю між рецензією на твір і обсираловом, між тверезою критикою і цинічним задирством./ - це я розумію, мені теж писали різне, але це відносини автор-читач, автор-рецензент - і тільки! навіть автор-автор, бо будь-який читач - це один з аспектів автора, який вихоплюється в навколишній читацькій пітьмі променем твору - он як! (сам придумав:) і як ви вирішите цю проблему - це тільки ваша (творча) справа, а перекладати це на громаду, апелювати до загалу - зайве. не по-чоловічому. малось на увазі саме це.

я вважаю що поліпшувати ситуацію можна лише якістю письма, щоб докопатись було ні до чого. а ви самовпевнено акцентуєтесь (на мою думку) не на якості, а на кількості. втім, це ваша особиста справа. але тоді не переймайтесь, якщо діапазон вашої критики (не похвал) шириться від оминання з глузуванням до "обсиралова".

ящо не торкатись глобальних питань типу віри (бо це, я так розумію, не для вас), я вважаю що світ є структура абсолютно детермінована: тобто будь-який наслідок має причину й навпаки. згідно цього, Олесь на ваших сторінках зовсім не випадково і ви маєте дякувати йому за те, що він показує певну слабину - і вашу, і ваших творів. якби я мав такого постійного рецензента, то (як мінімум) став би писати краще + радів би і шукав причину, бо краще так, ніж байдуже оминання :)

і це прості істини - а ви вдаєте з себе знавця геть усіх процесів в Галактиці, але з цього боку на ситуйовину не дивитесь: шукайте причину в собі, у ваших реакціях.

зізнаюся - я зробив над собою суперзусилля, пишучи цю дурницю, бо шкода часу і сил.
на цьому тему закрито. принаймні, з мого боку.
вибачаюсь перед чительниками за риторику.

© Татчин , 13-04-2009

:) кумедні які :)
НН

© анонім (92.112.174.—), 13-04-2009

Роззуй очі і ввімкни те, що в людей називають мозком.
Під приватністю я розумію мої прохання на моїх сторінках.
Чудо Ірпінське, мені тебе просто жаль... тобі нічим зайнятись після дембеля, от ти і зайнявся невдячною справою, та ще й так активно і по-новому... по-свинськи... по-дурному....
а щодо "обсиралова" - то це ще дуже м"яко сказано.

© Іван Лузан, 13-04-2009

От брехун - так всім брехунам брехун.
Ви ж деградуєте на очах, Іване Тієре-Лузане.
Не було у мене з Вами приватного листування, не було і Ваших прохань залишити Вас у спокої. Ви ж там накопіювали силу-силенну відгуків - і про що вони свідчать? Були Ваші образи і у бік і моїх творчих колег.
Згадайте свою дискусійну термінологію - "обсиралово". Це ж Ваш іменник. Власний. Ото б вже і заспокоїлись. Ви ж самі бачите, який ефект має Ваш напад.
Скопіюйте, будьте так ласкаві, електронну адресу рецензії пана Некрота на Ваш визначний тівр про рухи і звуки - хай люди побачать, з чого на рівному місці Ви створили проблему.
О, що я бачу...
Цей іменник є і тут. А я спочатку не побачив.
Гарного Вам настрою, визначний літераторе. Схаменулись би вже.

© Олесь, 13-04-2009

Знаєте, шановний Татчин (на жаль, не знаю, як вас по імені...), я не висвітлив цю проблему задля свого піару.
Це моє обурення. Ви пропонуєте вирішити в приватному листуванні? Я десятки разів це робив. До твердолобих навряд чи і після сотого прохання дійде. Тим паче, до таких цинічних твердолобих "критиків".

Ви ось пишете:
"о виглядає це так: йой, люди добрі, дивіться який я класний, а він, просто-таки упир, наїздить на мої геніальні креативи "
Я себе не вихваляв ніколи і ніде, тому нема мені тут чого закинути. Я ніколи ніде не здіймав галасу. Я лише пишу і викладаю, і інколи читаю. Ніколи не був замішаний в скандалах, які на сайті частенько спалахували. Я все це оминаю, бо мене цікавить лише творчість. Але всьому є межа, погодьтесь. Таких підлабузників, на кшталт Ірпінського - багато (знаю з власного досвіду, бо знаю про ситуацію на багатьох літсайтах), але не всі собі дозволяють так себе поводити. Тим більше, коли їх прохали не один десяток разів не псувати мені сторінку.
Я думаю, що ви, як Гуру, прекрасно розумієте різницю між рецензією на твір і обсираловом, між тверезою критикою і цинічним задирством.

© Іван Лузан, 13-04-2009

"пишіть так, щоб не ви захищали текст, а текст вас"
бравісімо.
Слава Україні.

© анонім (94.248.84.—), 13-04-2009

Краще не скажеш.Повністю згідний.Вчимося бути людьми.
Той самий "Мир вам, брати".

© анонім (193.93.19.—), 13-04-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.60367393493652 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …